Японські парфуми

Японські парфуми і аромати.

Японські парфуми рухливі, мінливі, як миті, як дощові краплі на піску узбережжя, як політ пожовклого листя. Одночасно з цим вони несуть спокій і безтурботність, в них приховані сталість і правильність, що так властиві жителям Японії. Які вони є ці – справжні японські парфуми?

Основні ноти

Переважна більшість населення Країни висхідного сонця не використовує парфумерію в принципі, вважаючи, що тіло повинно пахнути чистотою і свіжістю. Мабуть, тому творіння парфумерів Японії завжди стримані – в них ви ніколи не почуєте солодких, так званих «східних», задушливих, нудотних нот. Це відомі «озонові», зелені духи.

В істинному японському парфумі переважають квіткові ноти, рідше – деревні. В арсеналі ароматів ви навряд чи відшукаєте «заклично-сексуальні» твори, якими хизується чи не кожен поважаючий себе європейський бренд – з мускусом, сірою амброю та іншими тваринними виділеннями тут не дружать.

Хіба що хіт Lilias Sexy night від Pola – унікальний дорогий раритет.Японські аромати та парфуми. Цей парфум шанується японцями завдяки своїй чуттєвості і екстракту лілій. Флакон аромату одягнений у форму бутона лілії, яку любить прекрасна стать цієї стриманої країни. Парфумери внесли глибинний сенс у свій твір, адже аромат вийшов не викликаючий, але дуже сексуальний. Він схожий на такого, переривчастого, ніжного шепоту, який прихований під покровом ночі. І цей шепіт плавно переходить в рівне, спокійне дихання.

Творці ароматів

Аромати далекої і загадкової країни стали популярними після визнання Європою японських дизайнерів – модниці розхапували японський парфум від Kenzo, Issey Miyake, Yohji Yamamoto, Hanae Mori, Rei Cavakubo. Після «кутюрного» успіху ці зірки практично перебралися до Франції, там же і випускали свої аромати. Але філософія, стиль, підхід до виробництва залишилися традиційно японськими. Ціни – теж. Навряд чи можна знайти справжній японський аромат, що стоїть менше 200 доларів. Найдорожчі – від Pola – коштують до $2000. Важливу роль зіграла і маркетингова політика компаній, які вирішили представити східні парфумерно-косметичні традиції на Заході.

Популярні японські парфуми

Досвідчений західний світ спочатку сторопів від надзвичайних ароматів, а потім не зміг від них відірватися.Аромати із японії. Згадайте, як ми на початку – середині 90-х хворіли «кензоманією» і сходили з розуму від «бахчевого» запаху L’eau de Yssey. Сьогодні японські парфумери пропонують своєрідні «втечі від дійсності»: екстракти бамбука, моху і дерева кьяра, які перетворюють від Shiseido Zen аромат для медитації у земний і чистий. А Feu d’issey Light від Issey Miyake з нотами бергамоту, троянди, гарденії, у той, який піднімає настрій і відволікає від суєти.

Японські парфуми унікальні своєю чистотою, природністю, сексуальністю і стриманістю. Така суміш в одному флаконі не залишить байдужими нікого.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.