Захоплююча історія легендарних ароматів Dior

Dior - історія легендарних ароматів

Видавництво Rizzoli не перестає дивувати. Нова книга Чандлера Берра «Dior: The Perfumes» розповідає нам історію виникнення легендарних ароматів Dior і розкриває цілий новий світ. Сьогодні, коли парфуми випускаються чи не щодня, важко уявити, що колись це було справжньою подією. Деколи на створення нових парфумів у парфумерів йшли десятиліття!

Книга, написана Берром, являє собою 300 сторінковий розкішно оформлений том. Тут представлені унікальні і захоплюючі розповіді про такі легенди, як J’adore і Diorissimo, та деякі матеріали з архівів Будинку моди. Видання ілюстроване світлинами Террі Вайфенбаха, які як не можна краще передають історію Крістіана Діора.

Із зізнання автора книги, вона починалася як дослідження особистості паризького кутюр’є, але поступово перетворилася в казку про знакові аромати цілого Будинку. За кожним з них стоїть своя легенда та кропітка робота. Наприклад, звернувшись до парфюмерів за новим запахом, який у результаті отримав ім’я Diorissimo, Крістіан сказав:

«Створити парфуми, які пахнуть любов’ю».

Завдання, як можна помітити, не з легких!

Також Берр зауважує, що кожне десятиліття роботи модельєра було відзначено своїм запахом. Au Sauvage – це шістдесяті, Diorama – сорокові, Diorissimo – п’ятдесяті, Diorella – сімдесяті, а Poison – вісімдесяті. У пропонованому виданні йдеться і про вплив мистецтва на творчість Діора. Дизайнер був справжнім шанувальником мистецтва і особисто приятелював з Сальвадором Далі, Пабло Пікассо і Ман Реєм. Любов до мистецтва, звичайно ж, позначилася і на його роботі.

Далі раджу почитати про манікюр із використанням мережива.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.