Альгінатні маски для обличчя

Альгінатні маски для шкіри обличчя

У теперішній час велика частина салонних програм, що спрямовані на догляд за обличчям, включають в себе альгінатні маски. Ця назва, як і корисні характеристики, походять завдяки наявності такого основного компоненту, як альгінат. Він добувається з деяких видів морських рослин. На суші нічого подібного зустріти не можна.

Так чому все-таки корисна альгінатна маска?

Слід зазначити, процес її нанесення займає менше 15-25 хвилин. Це практично єдиний варіант, якщо з якихось причин немає часу на довгі процедури. Все, що потрібно, це тільки ретельно очистити шкіру, а потім накласти маску.

Далі, альгінатна маска впливає на шкіру і судини як деякий гімнастичний засіб. У цей час не тільки поліпшується кровообіг, але і активізуються поживні речовини. Наявні в найглибших шарах тканин, починають підніматися на верхню шкіри обличчя, ущільнюючи, живлячи і зволожуючи її. Все це сприяє відмінному зовнішньому вигляду шкіри.

Вона виглядає пружною і здоровою. Незаперечна перевага таких масок полягає в їх універсальності.

Протипоказань для здоров’я не існує, тому навіть дуже чутлива шкіра підходить для проведення такої процедури. Немає жодних вікових обмежень. Іншими словами, в будь-який час ми можемо без зайвих зусиль вирішити різні естетичні труднощі шкіри обличчя.

До переваг альгінатних масок відноситься і те, що вони є хорошим джерелом речовини — омега-3. Дана речовина робить кращим потрапляння в шкіру потрібних активних інгредієнтів. Жирні кислоти сприяють посиленню дії різних косметичних препаратів, що наносяться під маску, заповнюють шкірні клітини енергією, стягують пори, підтягують шкіру, покращують мікро-циркуляцію, розгладжують зморшки, усувають друге бідборіддя збільшують імунітет.

Не рахуючи цього, маски сприяють підвищенню надходження кисню до клітин шкіри, надають антирадикальну дію, нормалізують бар’єрні функції шкіри, виводять радіоізотопи та оксиди важких металів з організму, оновлюють клітини. Також сприяють відновленню мінерального балансу, надаючи можливість водній масі глибоко просочуватися в епідерміс.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.