Алое для суглобів – це найкращий засіб!

Алое для лікування суглобів

Алое володіє дивовижними цілющими властивостями. Ця рослина являє собою м’ясисте стебло з товстим листям, потовщеним біля стебла і загостреннями на кінчиках. Сік цієї рослини чудово втамовує спрагу і надає силу м’язам. Відмінною особливістю листя алое є те, що воно гірке на смак. Листя на вигляд нагадує тверде желе. Алое сам по собі здатний захистити шкіру від ультрафіолету. Він допомагає не тільки при ранах, але і при опіках, мозолях, а також при хворих суглобах.

Користь алое і народне застосування

Ця рослина здатна:

  • знизити рівень токсичних речовин в організмі;
  • забезпечити організм великою кількістю необхідних вітамінів і мінералів;
  • очистити кров і укріпити загальний стан організму;
  • чинити бактерицидну дію на організм;
  • знизити рівень холестерину;
  • вилікувати грибкові захворювання статевої сфери;
  • прискорити загоєння ран.

Алое при болях у суглобах

Хрускіт і біль в суглобах – це перші «дзвіночки», які попереджають людину про необхідність звернути увагу на своє здоров’я. З віком хрящова тканина стає тоншою, а міжсуглобова рідина виробляється в малих кількостях. Дана категорія людей потребує допомоги, яка дозволить полегшити рухи. Також, суглоби болять і у молодих людей, які мало рухаються. За малого вироблення суглобової рідини і малорухливого способу життя, рідина застоюється і переходить в стан гелю. Алое допомагає в лікуванні хвороб, які руйнують суглоби або створюють біль при ходьбі.

Дія алое на тканини суглобів

Сік алое здатен проникати в тканини і стимулювати процес кровообігу. Завдяки цим властивостям, сік алое ефективно справляється з такими хворобами суглобів, як: артрит, артроз. Сік алое використовують у вигляді примочок і всередину. Листя очищають від шкірки і використовують тільки «внутрішню гелеву м’якоть». Алое допомагає прибрати спазми в суглобах і зупинити судорожне скорочення м’язів.

Ця рослина здатна повернути гнучкість шиї, змусити рухатися пальцям, м’язи яких атрофувалися. Завдяки алое, рухи кінцівок стануть більш легкими і абсолютно безболісними.

Що робити з алое, щоб полегшити і вилікувати біль?

Подрібнена «гелева структура листка» приймається перед їжею в кількості двох столових ложок кілька разів в день. Рекомендується поєднувати алое з медом у пропорції 2:1. Дуже зручно подрібнювати листя алое в м’ясорубці або в блендері.

Аплікації на суглоби рекомендується робити на ніч, але якщо турбують болі, то краще робити їх кілька разів на день. Подрібнена гелева кашка алое накладається в марлю і обертається навколо суглоба. Не менше декількох годин аплікація повинна знаходитися на суглобовій частині тіла. Здавна було відзначено знахарями, що саме поєднання алое і меду дає вражаючий ефект у лікуванні суглобів.

Відмінним засобом, який не обмежує руху, є приготоване розтирання на основі суміші столових ложок таких компонентів, як: потрійний одеколон або горілка, валеріана, сік алое і мед. Втирати можна в будь-який зручний час, але не більше трьох разів на добу. Якщо порівнювати з аплікаціями на шкірі, то розтирання більш ефективне за рахунок рідини, яка посилює ефект алое.

Сама по собі рослина є домашнім лікарем і має бути в будинку в кожної людини. Вона прийде на допомогу при різних захворюваннях і допоможе відновитися після хвороби. Зверніть свою увагу на цілющі властивості алое.

Вирощуйте алое в домашніх умовах і будьте здорові!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.