Бекхеми виявили бажання проживати у центрі Лондона

Бекхеми переїжджають у центр Лондона

У той час як більшість лондонських сімей намагаються перебратися за місто, подружжя Бекхемів змінює околиці на центр міста. Найвідоміша пара Великобританії продала свій заміський замок за 12 мільйонів фунтів стерлінгів, що виявилося дуже вигідною операцією, адже у 1999 році молода сім’я придбала нерухомість і землю в Хартфордширі всього за 2,5 мільйони.

Замість заміської нерухомості Девід і Вікторія придбали особняк в центрі Лондона за 40 мільйонів фунтів, який, за чутками, вимагатиме ще 5 мільйонів вкладень на реконструкцію і капітальний ремонт. Ще б, адже Бекхеми планують в новому будинку не тільки житлові приміщення, але також перукарню, косметичний салон, окрему кімнату для численної колекції взуття Вікторії. Крім того, на нижньому поверсі особняка розташується тренажерний зал, масажний кабінет, невеликий сад і вихід до підземного гаражу з автомобільною колекцією Девіда. Тут також буде знаходитися секретний тунель для персоналу і служби безпеки.

Слід нагадати, що це далеко не все нерухоме майно зіркової сім’ї. Девід і Вікторія володіє будинками в Лос-Анджелесі, Дубаї і на півдні Франції. Що ж, пара, що заробляє по 100 тисяч фунтів стерлінгів щоденно, може дозволити собі таку розкіш.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.