Чому ми вибираємо білий колір для модного вбрання?

Білий колір у весняній та літній моді

Чому білий колір є переважним у літній або весняній моді? Як би не мінялася мода, її золоті правила залишаються незмінними. Одне з них говорить, що головний колір будь-якої весни або літа – білий. Така сталість неминущого тренда на білосніжні вбрання нам дуже подобається.

Білий присутній практично в будь-якій весняній чи літній колекції. Він символізує чистий аркуш, з якого треба починати новий модний сезон. На цьому аркуші ви можете за допомогою оригінальних аксесуарів і правильних акцентів намалювати власну яскраву картину. Раніше білий колір символізував достаток і розкіш, а сьогодні виглядає дуже урочисто. Не дивно, що ось вже кілька століть він вважається традиційним при виборі весільних нарядів. Принаймні, в європейській традиції.

У цьому сезоні стилісти рекомендують створювати білосніжні тотал-луки, граючи з різними відтінками. Так, і у білого кольору є відтінки. Молочний, яєчна шкаралупа, слонова кістка, крейда – це далеко не вся палітра, яку ви можете використовувати цієї весни або літом. Створюючи актуальний образ, наносите один на одного шари білого і побачите, як ваш наряд придбає об’ємність і осмисленість.

Для тих, хто вважає білосніжний надто нудним або інтелектуальним, рекомендуємо розставити яскраві акценти. Сумки, взуття, шарфи, біжутерія та макіяж допоможуть оживити образ і зроблять його більш графічним і яскравим. Особливо в цьому сезоні будуть актуальні поєднання білих і металізованих тканин. Також можна пограти з фактурами і додати в наряд, прозорі вставки, мереживо та інкрустації.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.