Білий колір, як класичний стиль на зиму

Білий колір для зимового одягу

Коли на вулиці мороз чи заметіль здавалося б, і тут є натхнення одягнути щось модне, а особливо питання постає перед вибором кольору. Білий колір – один з найбільш універсальних і затребуваних в будь-який час року. Складно уявити наш гардероб без незмінної пари – монохромного чорно-білого поєднання. Але цієї зими пропонуємо звернути свою увагу не тільки на практичний чорний, але і на стильний білий колір!

Хоча білий відноситься до базових кольорів, з ним все-таки варто бути обережним. Він асоціюється з легкістю, тому не варто вибирати білий костюм, якщо ви відправляєтеся на співбесіду або ділові переговори. При цьому жінки, які вибирають білий у своєму гардеробі, дуже романтичні і володіють чіткою життєвою позицією. Принаймні, так стверджують психологи! Разом з тим, потрібно володіти акуратністю, щоб носити настільки мазкий колір!

А ось що стосується стилю, то тут є нескінченний простір для фантазії. Білий колір не тільки самодостатнім, але і чудово поєднується з іншими кольорами, в тому числі яскравими. Для майбутніх свят відмінним поєднанням стане білий з золотом або сріблом. А ось для повсякденного гардероба підійде перевірена класика – біле і чорне. Пам’ятайте, що взимку як ніколи доречне біле хутро, а також аксесуари білого кольору. Також не варто нехтувати і рештою палітри світлих відтінків: білий, молочний, вершковий, відтінок слонової кістки – всі ці кольори неодмінно варто додати в зимовий гардероб!

Якщо сумніваєтеся, чи робити вибір в користь світлих фарб? Тоді дивіться нашу добірку деякого фото вбрання з білим кольором:

Одежа в білому стилі для зими
Зимовий стиль одежі в Новому році - це білий
Чому білий колір найкращий для зими?
Колір слонової кістки, як альтернатива для одягу
поєднання білих і чорних кольорів для одягу

Чорно-білий стиль одежі на цю зиму в моді

Сподіваюсь ця незначна підбірка фото дасть зрозуміти, про що йшла мова вище, та вибрати власний стиль з білого для цієї зими.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.