Вуличний стиль у модному світі

Вуличний стиль у світі моди.

Які б, високі не були позиції найвідоміших брендів, знаменитих і презентабельних Будинків моди і працюючих у них кутюр’є, імена яких досконально відомі всьому світу, сучасне гіперактивне життя диктує свої умови, не озираючись на модні імена і бренди. Головним результатом внесення життєвих корективів в цей дивовижний, але трохи відірваний від дійсності fashion-світ стала зміна подіумних тенденцій. В життя подіумів, високої моди і екстравагантних нарядів все частіше вриваються образи, більше призначені для повсякденного вжитку. Модні покази піддаються жорстоким атакам, і атакує їх вуличний стиль в одязі.

Вуличний стиль, як і будь-який новонароджений, має свій день народження. Датою народження цього стилю можна назвати середину минулого (на превеликий жаль багатьох) 20-го століття. Пережиті жахи смертоносної війни, свобода слова, думки і дій, занадто раннє дорослішання дітей і підлітків того періоду призвело до загострення (а іноді й конфліктності) відносин між поколіннями. Потреба самовираження, зародження абсолютно нових і не завжди адекватних субкультур і прагнення довести дорослим їх вічну неправоту, вимагало якогось виходу накопичених підлітками емоцій, і такий вихід вдало представився. Мова бунтівної молоді була почута і втілена у народження нового образу, що в подальшому отримав назву — вуличний стиль.

Спочатку цей новостворений з агресії і нерозуміння стиль знайшов своє відображення лише на вулицях. Неохайність і неприкаяність, повна зневага до існуючих тоді канонів моди, культури та життя, відсутність певного «стопа» і належність до тієї чи іншої тусовки, стали основоположними моментами у створенні вуличних образів. Для цього стилю була потрібна особлива атмосфера згуртованості підлітків, заперечення всього існуючого і нехтування будь-якими правилами. Таку атмосферу і створила вулиця. Однак навіть такий, повний презирства до традицій і відвертого бунтарства стиль, видозмінювався з плином часу, все більше підпадаючи під вплив внутрішніх канонів і музичних течій, які диктують власні образи.

Вуличний стиль в одязі вбирав у себе всеохоплюючу любов хіпі, він дзвенів металом рокерських ланцюгів і світився кислотними флюоресцентними фарбами. Неприкаяність і неохайність змінювалася елегантно-навмисною недбалістю, а шанування «жебрацького прикиду» – любов’ю до дорогих і вишуканих брендів, які вийшли із-під «крила» відомих реперів та лідерів хіп-хопу. Стиль повільно, але неминуче перероджувався. Сьогоднішні тенденції пов’язані, як дивно б це не звучало, з демократизмом, що втілився в кулуарах високої моди. Вулиці стали невичерпним і постійним джерелом натхнення для самих іменитих і затребуваних дизайнерів, які перенесли вулично-повсякденні образи в свої епатажні колекції. Та й сам вуличний стиль настільки змінився, що став зовсім іншим і невпізнанним. Звичайно, в ньому присутня деяка недбалість, вітаються рвані джинси і діряві майки, однак це всього лише гостра «спеція» до основної «страви» – елегантних і неординарних деталей гардеробу, за своєю вартістю іноді переважаючих найдорожчі творіння від кутюр.

Сьогоднішній стиль вулиць – це свобода і розкутість, що не виходить за рамки пристойності, зручність, комфорт і самовираження, приправлене індивідуальною епатажністю та неординарними деталями. Цей вуличний вінтаж, народжений з надр найпопулярніших субкультур, став затребуваним і навіть необхідним. Він вільно зайняв найбільші полки гардеробів у великосвітських дам і 15-ти річних дівчат, що танцюють хіп-хоп на вулиці. Без його образів не обходиться ні похід в магазин, а ні модна тусовка.

Вуличний стиль, який сьогодні в моді?
Вуличний стиль сьогодні в моді
Вуличний стиль і його мода
Вуличний стиль і його фото.
Вуличний стиль - фото
Вуличний стиль в одязі – це саме життя, що вносить нескінченні корективи в ефемерний і трохи божевільний світ сучасної моди.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Тоня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.