Чи стане Ріанна дівчиною Джеймса Бонда?

Чи стане Ріанна дівчиною Джеймса Бонда?

Днями відразу кілька видань повідомили, що в продовженні Бондіани візьме участь барбадоська співачка. За чутками, Ріанна зніметься в новому фільмі про Джеймса Бонда, прем’єра якого запланована на листопад наступного року. Однак творці картини досі не підтвердили інформації.

Відомо, що місяць назад свої претензії на роль нової дівчини Бонда заявляла молода супер-модель Кара Делевінь. Дівчина, яка останнім часом активно займається своєю кіно-кар’єрою, навіть встигла пройти проби і начебто отримала позитивні відгуки від режисера двадцять четвертого фільму про легендарного агента Сема Мендеса. Новина, яка тільки що з’явилася в пресі, ставить під сумнів участь міс Делевінь у проекті.

Якщо інформація підтвердиться, то черговою дівчиною Джеймса Бонда стане Ріанна, яка складе на знімальному майданчику компанію Деніелу Крейгу і Бена Уішоу. Однак такий вибір продюсерів не дуже зрозумілий, адже у Ріанни практично немає досвіду роботи в кіно.

У 2012 році вона дебютувала в не самому успішному бойовику «Морський бій», а рік тому знялася в невеликій ролі в комедії «Кінець світу 2013».

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.