Dolce & Gabbana офіційно визнанні невинними

Dolce & Gabbana офіційно невинні

Італійські дизайнери Доменіко Дольче і Стефано Габбана, яких раніше суд Мілана засудив до штрафу і двадцяти місяців тюремного ув’язнення за звинуваченням в ухиленні від податків, офіційно визнані невинними. Верховний суд Рима скасував постанову міланського суду і зняв з дизайгноів всі звинувачення.

Доменіко Дольче, Стефано Габбана і група керівників їх компанії були повністю виправдані у справі про ухилення від сплати податків. Судові розгляди переслідували дизайнерів з 2008 року, а всі шанувальники Dolce & Gabbana із завмиранням серця чекали, який же вердикт винесе Верховний касаційний суд Риму. У п’ятницю Стефано Габбана написав на своїй сторінці в соцмережі: «Ми були впевнені. Ми чесні люди!»

Дизайнери завжди наполягали на своїй абсолютній невинності. У минулому році в знак протесту вони навіть закрили свої бутіки, бар і ресторан в Мілані, проте продовжували виплачувати зарплату 250 співробітникам цих підприємств. Це сталося після того, як Міська рада заявила: «Їх мода – це зовсім інший світ, нам не потрібен бізнес тих, хто ухиляється від податків».

Як повідомляють інсайдери історії, в останні роки, пов’язані з економічною кризою в Італії, багато модних марок почали вести більш прозору і правдиву податкову політику. За чутками, державна скарбниця недораховує двох трильйонів євро із-за незаконної поведінки бізнесменів в моді. А це наголошує на те, що ми ще не раз почуємо про власників того чи іншого італійського бренду, який постав перед судом.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.