Декрасин, які хвороби він лікує?

Що лікує "декрасин"?

Дикрасин – це український препарат зовнішньої дії, який застосовується, як знеболювальний і протизапальний засіб. По суті, це водяний настій таких лікарських травах, як звіробій, глід і материнка. Речовини, що містяться в Дикрасині володіють активністю антиоксидантів, серед них є і вітаміни. Цей препарат знижує проникність судинних стінок, покращує обмінні процеси в області застосування. Виробники стверджують, що

Дикрасин нормалізує здоров’я суглобів, виводить шлаки, токсини. Внаслідок цього збільшується обсяг рухів. Лікування цим засобом може призводити, на думку розробників, до повної відмови від використання інших протизапальних засобів, більш токсичних.

Застосовується Дикрасин при:

  • різних захворюваннях суглобів – артрозах, остеохондрозах тощо;
  • травмах судин і м’яких тканин – розтягненнях, вивихах;
  • ревматизмі та інших запальних процесах, які стосуються суглобів.

Форма випуску Дикрасина – водяний розчин. Його, як ми вже згадували, наносять зовнішньо. Інструкція препарату Дикрасину описує складні маніпуляції, складові курси його застосування. Один день проводиться розтирання цим розчином, на другий день пацієнт отримує масаж, а на третій день вже водні процедури. Такий “цикл” повторюють шість разів. Попередження описані в анотації, змушують забути про те, що перед нами всього лише настій найпоширеніших трав. Найбільш цінною порадою є пропозиція при масажуванні надягати на руки рукавички, щоб препарат не викликав подразнення шкіри долонь.

Протипоказаний Дикрасин при:

  • порушеннях цілісності м’яких тканин, наявності висипань, подразнень;
  • захворюваннях опорної-рухової системи, пов’язаних з дегенерацією і дистрофією;
  • вагітності.

Які побічні ефекти при передозуванні Дикрасином?

Якщо у хворого з’явилися висипання або подразнення, то на ці частини тіла не слід наносити Дикрасин. Особливо обережними повинні бути алергіки. Краще провести попередню пробу, яка покаже, чи здатний хворий до лікування Дикрасином. Якщо на шкіру наносити занадто багато цього розчину, то це може призвести до небажаних змін тканин. Для нейтралізації дії Дикрасина пропонується промити шкіру слабо-лужним розчином (одна чайна ложка на склянку води).

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.