Імбир проти вірусів

Імбир допоможе проти вірусів або не захворіти.

Імбир допоможе не захворіти, навіть коли всі навколо кашляють і розповсюджується вірус. Ось чотири переконливих аргументи на його користь!

По-перше, в імбирі багато антиоксидантів, без яких повноцінного імунітету не буває. Антиоксиданти потрібні для бадьорості Т-лімфоцитів — клітин, які полюють за вірусами. А ще вони допомагають активно виробляти антитіла, які нейтралізують віруси і токсичні продукти їх життєдіяльності.

По-друге, імбир вміє самостійно боротися з вірусами (хоч і не так успішно, як наша імунна система). Він містить речовини, так звані “сесквітерпени”: вони уповільнюють розмноження риновірусів, а крім того, покращують імунітет. Сесквітерпени є в ехінацеї, яка відома своєю імунностимулюючою дією, але набагато приємніше, смачніше і натуральніше отримувати їх з імбиру. Ряд досліджень, проведених індійськими і китайськими вченими, показав ефективність імбиру в боротьбі саме з простудними захворюваннями.

По-третє, імбир стимулює діяльність макрофагів-клітин, які грають роль очисників в нашому організмі. Вони знишкоджують токсини, які неминуче утворюються в результаті природного розпаду клітин і ходу обмінних процесів. Чим менше токсинів, тим кращий імунітет, який не відчуває підвищене навантаження з боку накопичувальних в міжклітинному просторі залишків. Детоксикаційні властивості імбиру були підтверджені недавнім дослідженням, проведеним вченими з Державного інституту харчування Індії (ICMR).

Імбир хороший і в якості жарознижуючого засобу. Так, що навіть якщо від грипу врятуватися не вдається, то можна регулювати температуру за допомогою імбирного чаю, попутно полегшуючи симптоми інтоксикації.

Імбир добре зберігається в холодильнику в своєму первозданному вигляді, але якщо необхідно істотно збільшити термін зберігання, це можна зробити наступним способом. Потрібно очистити імбир, нарізати його шматочками, помістити в чисту банку і залити горілкою. Закрити банку кришкою і помістити в холодильник.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від соняма

  2. Від ericcialis online safe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.