Дрі Хемінгуей і її біографія

Дрі Хемінгуей і її біографія

Дрі Хемінгуей і її біографія— DREE Hemingway (04.12.1987) американська акторка в минулому і фото-модель сьогодні. Дрі народилася в місті Айдахо, в знаменитому роді Хемінгуеїв, правнучка Ернеста та дочка Маріель. Початкову школу Дрі Хемінгуей закінчує в рідному місті, а згодом переїзжає в Каліфорнію, де продовжує навчання у середній школі. Тяга до моди появилася одразу після школи.

Хемінгуей працює з різними модельними агенствами і представляє великі друковані компанії. В березні 2009 року вона дебютувала на виставці осінь-зима 2009-10 для Givenchy в Парижі. У червні 2009 року вона представила Calvin Kalvin курорт-шоу в Нью-Йорку. У вересні 2009 року Дрі відкрила Тopshop весна-літо 2010 шоу в Лондоні.Дрі Хемінгуей

У січні 2010 року, Хемінгуей була оголошена новим обличчям Джанфранко Форре – рекламної кампанії. Ферре креативні директора Томазо Aquilano і Роберто Рімонді сказали, що вони вибрали Дрі Хемінгуей , щоб зобразити «вільний і безстрашний характер досконалої жіночої краси”.

В увітні 2010 року, як модель Хемінгуей вийшла у новій рекламній кампанії Salvatore Ferragamo, рекламуючи парфуми Attimo, фотограф McDean. Також прийняла участь в рекламних компаніях H&M, Chanel, Gucci і багато інших. Потрапила і на обкладинку американського Vogue.

В житті все ж захоплюється кіно, хоча кіношної слави особливо не домоглася.

Дрі Хемінгуей

Фотo Дрі Хемінгуей: Gianni Pucci

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Vika

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.