Наташа Полі

Наташа Полі - модель

Наталія Полевщикова, як її прозвали в світі Natasha Poly, просто Наташа Полі. Російська красуня родом з Перьмі (12.07.1985). Вперше бажання моделювати в Полі з’явилося ще в 15 років, зауважимо, що це шкільні роки. Вона набирається сміливості, незважаючи на заперечення сестри, і вирушає до Москви на конкурс «Пошук моделі»,де займає друге місце серед всіх учасників.

В 2004 році Наташу Полі супроводжує слава, її визнають у всьому світі. Тільки за один рік вона дебютувала в 54 показах Високої моди: Мілан, Париж, Нью-Йорк. Наташа ПолиДва рази її фото прикрасило обкладинку знаменитого французського журналу Vogue.

Далі її поява в практично усіх знаменитих рекламних компаніях, у тому числі на подіумі представила: Balenciaga, Alexander McQueen, Chanel, Miu Miu, Gucci, Prada, Versace, Victoria `s Secret. Наташа ПолиНаташа Полі в 2005 і 2006 році виступила на шоу моди Victoria’s Secret, а в 2009 році вона виступила на Канському кінофестивалі.

З Полі тісно працює російський Vogue, повністю присвятив тему про неї, а в 2008 і 2009 роках вона займає обкладинку на цьому ж журналі, а згодом рекламується на американському Vogue як модель року

2009.

Наташа ПолиДуже багато про Наташу Полі розповів журнал про моду мистецтво MUSE, який присвятив тему осені 2009 року, і вона була сфотографована Террі Річардсоном і Крейгом Макденом.

Наташа з 2012 року займає 2 місце на models.com, серед 50 найкращих моделей разом з Джоан Смолс . Vogue Paris оголосив

Наташу одною з 30 кращих моделей 2000-х років.

Наташа Полі фотографувалася в 2011 році на Pirelli Calendar знаменитим фотографом Карлом Лагерфельдом . Також вона прикрасила Pirelli Calendar в 2012 році, фотограф Маріо Сорренто.

В 2012 році Наташа полі підписала контракт з L’oreal Paris і є одним з брендів краси, принаймні вони так відгукуються.

Наташа Полі заміжня за голландським бізнесменом Пітером Баккером з 2011 року.

Фото Наташі Полі: Gianni Pucci

Мітки:, , ,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Оля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.