Дженніфер Лоуренс знову у ролі обличчя Dior

Дженніфер Лоуренс вже вдруге обличчя Dior

Достовірні чутки розповсюдилися у світі моди, що актриса з Голівуду Дженніфер Лоуренс запрошена на роль обличчя французького модного Будинку Dior. Зірка уклала з маркою вельми вигідний контракт на три роки. Співпраця з брендом принесе Дженніфер що найменше – двадцять мільйонів доларів.

Актриса вже співпрацювала з Dior в 2012 році, у той час креативний директор Раф Сімонс сказав про неї наступне:

«Я був вражений її присутністю в найбільш знакових блокбастерах. Вона вміє дуже потужно інтерпретувати свої образи, надаючи їм витонченості».

Незабаром після цього, Лоуренс позувала для рекламної кампанії Miss Dior, а також стала з’являтися на різних церемоніях у вбранні від Модного паризького будинку. Одне з багатошарових суконь, до речі, тоді викликало безліч пересудів. Деякі спостерігачі просто не зрозуміли його конструкцію і вирішили, що воно порвалася. Цього року Дженніфер прийшла на церемонію вручення кіно-нагороди «Золотий глобус» в білій сукні, прикрашеній контрастною тасьмою. Цей наряд також викликав справжній шквал обговорень і став джерелом натхнення для мережевих пліток.

Варто нагадати, що Дженніфер Лоуренс змінила на почесному посту таких відомих зірок у світовому кінематографі, як Маріон Котійяр, Наталі Портман, Шарліз Терон і Мілу Куніс. З нетерпінням чекаємо показ нової рекламної кампанії, і звичайно ж, нових сміливих нарядів від Рафа Сімонса.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.