Ретроспективна виставка Esprit Dior в Токіо

Ретроспективна виставка Esprit Dior в Токіо

Паризький Будинок моди представляє відразу кілька грандіозних подій в японській столиці. Відкриття нового бутика в розкішному готелі Ginza Chuo-ku — це тільки початок. Раф Сімонс приготував справжнісінький сюрприз для всіх шанувальників марки Christian Dior і її багатої історії.

Креативний директор бренду вибрав Токіо, щоб тут провести попередній показ осінньо-зимової колекції майбутнього року. Презентація відбудеться 11 грудня, а поки що Раф запрошує на ретроспективну виставку Esprit Dior, яка розповідає про кохання Крістіана Діора до японської культури, та її вплив на творчість легендарного модельєра.

У 1953 році, коли Діор проголосив початок великої епохи New Look, французька марка відкрила свій перший бутік у Токіо. Через шістдесят років Раф Сімонс представив виставку, яка ілюструє розвиток відносин Будинку Dior і Японії. Виявляється, на творчість засновника бренду величезний вплив справила місцева культура, так само як і на колекції його продовжувачів – Іва Сен-Лорана, Марка Боана, Джона Гальяно і Рафа Сімонса.

Унікальна експозиція гармонійно вписалася в нещодавно відреставрований простір Ginza Chuo-ku, де також виставляються сучасні художники. Дизайн інтер’єру нового бутика перегукується з оформленням історичного магазину Christian Dior на авеню Монтень у Парижі. Виставку, яка відкрилася тут 30 жовтня, можна відвідати до 4 січня 2015 року.

Ретроспективна виставка Esprit Dior в Токіо - фото
Фото ретроспективної виставки Esprit Dior в Токіо.
Осінньо-зимова виставка Esprit Dior - фото.
Осінньо-зимова колекція одягу від Esprit Dior, фото.
Колекція виставки Esprit Dior на фото.

Фото: Dior

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.