Джессіка Ленг стала обличчям відомого Marc Jacobs Beauty

Джессіка Ленг обличчя Marc Jacobs Beauty

Все більше набирає популярність повернення досвідчених представниць моди. Тепер і Марк Джейкобс вирішив зробити ставку не на молодість, а на досвід.

Ще один несподіваний розвиток подій у світі моди відбувся на цьому тижні. Може бути, це випадковість, а може і очевидна закономірність: тепер обличчям косметичної лінії Marc Jacobs Beauty стала 64-річна актриса Джессіка Ленг. Дизайнер оголосив про запуск нової лінії косметики ще минулого року, але до цих пір залишалося секретом, хто буде головною героїнею рекламної кампанії. Але минулого тижня в Instagram був опублікований перший знімок кампанії, зроблений фотографом Девідом Симсом.

Цілком може бути, що мода на вікових посланниць марок тільки починає набирати обертів. Буквально днями 68-річна Шарлотта Ремплінг стала представницею косметики Nars. А може, дизайнери втомилися від молодих моделей? Або в модній індустрії настають значні зміни і провідні кутюр’є вирішили нарешті відмовитися від ідеї вічної молодості і показати, що жінка в будь-якому віці може бути прекрасною, а старіння – гідним? У будь-якому випадку, ми будемо чекати «повнометражну» рекламну кампанію та нові знімки Джессіка Ленг, ну а поки можемо милуватися дебютним кадром зйомки.

Джессіка Ленг обличчя косметики Marc Jacobs Beauty

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.