Натуральна косметика – поради із вибору

Натуральна косметика чи ні?

Дуже часто для правильного вибору косметичних засобів потрібно визначити натуральність компонентів, з яких вона виготовлена. Давайте розглянемо основні принципи, які допоможуть з певною точністю відрізнити натуральну косметику від синтетичної. Наприклад, знаходячись у магазині косметики перед очима постає широкий асортимент різних косметичних виробів. Одні володіють ніжним ароматом морського бризу, інші нагадують запах озону, а запах третіх схожий на аромат хвойного лісу. Цікавий той факт, що практично всі виробники, судячи із позначень на упаковці їх продукції, одноголосно стверджують, що їх вироби є натуральними і безпечними для організму. При цьому безмежний своїм діапазоном вибір може привести покупця в легку оману, адже хочеться вірити всім і вибрати оптимальний варіант косметики. В кінцевому підсумку ми не купуємо нічого і виходимо з магазину.

Щоб більш-менш визначитися з потрібним косметичним засобом необхідно знати деякі маленькі хитрощі, завдяки яким буде набагато легше відрізнити натуральну косметику від штучної.

І так, під час вибору косметичної продукції необхідно в першу чергу звернути увагу на колір виробу. Перевагу потрібно віддавати пастельним тонам, оскільки натуральна косметика яскравою в принципі не буває. Якщо у того чи іншого косметичного продукту яскравий малиновий, блакитний, насичений блакитний або фіолетовий колір, значить у ньому міститься велика кількість штучних барвників. Набагато більше довіри повинні викликати такі відтінки, як ніжно-рожевий, ніжно-помаранчевий, мутно-білий, бежевий або колір слонової кістки.

Не слід турбуватися, якщо косметика володіє так званим аптечним запахом, або запахом трави. Приглушений квітковий або фруктовий аромати означають, що у виробі є натуральні ефірні масла, і немає традиційних для штучної косметики ароматизаторів. Крім того, натуральні косметичні вироби не повинні містити продуктів нафтопереробки, тобто, мінеральних і силіконових масел.

Завдяки вмісту натуральних природних рослинних консервантів, в якості яких використовуються сорбінова, бензойна, саліцилова кислоти та ефірні масла, натуральна косметика має тривалий термін зберігання, який інколи досягає одного року. Крім того, продукти з високим вмістом вітаміну “Е”, володіють більшою стійкістю до несприятливих впливів.

На закінчення необхідно додати ще одну маленьку пораду. У зв’язку з тим, що деякі люди володіють підвищеною чутливістю шкіри до натуральних косметичних компонентів, натуральні косметичні вироби можуть викликати алергічну реакцію подібно до тієї, яка з’являється при цвітінні рослин у весняний період. Тому, перед тим як купувати той чи інший засіб, бажано нанести його невелику кількість на шкіру руки і почекати один-два дні, щоб переконатися у відсутності негативної реакції організму.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від марфа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *