Фрея Беха залишивши подіум з’явилася у ролі дизайнера

Фрея Беха залишивши подіум з'явилася у ролі дизайнера

Любителі моди вже встигли скучити за цією данською красунею, адже Фрея Беха вже давно не з’являлася на подіумах і в гучних рекламних кампаніях. Виявляється, модель була зайнята тим, що освоювала ремесло дизайнера модного одягу. Нещодавно модель дебютувала як автор капсульної колекції джинсового одягу для марки Mother.

Двадцятип’ятирічна датчанка розробила колекцію, головною фішкою якої стали чорні штани з штучної шкіри і з високою талією. Як заявила Фрея Беха Еріксен, це та річ, яку вона сама носить постійно, і вона є однією з головних основ її фірмового стилю.

Крім того, марка Mother заявила, що десять відсотків коштів, отриманих від продажу колекції, підуть у фонд міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів». Ця організація надає медичну допомогу майже в 70 країнах людям, постраждалим від війни, стихійного лиха, епідемій, недостатнього харчування і з відсутністю охорони здоров’я.

Колекція надійде в продаж за кордоном вже у вересні цього року, кожна пара буде доступна за ціною від 156 фунтів стерлінгів. В Україну колекція навряд чи потрапить у 2013 році.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.