Жан-Поль Готьє офіційно заявив, що закриває власну лінію

Жан-Поль Готьє закриває власну лінію прет-а-порте

Паризький кутюр’є Жан-Поль Готьє зробив офіційну заяву, що закриває власну лінію “прет-а-порте”. Дизайнер має намір зосередитися на створенні колекцій “haute couture” із випуску аксесуарів та парфуму, який так шанують у світі моди.

Жан-Поль Готьє повідомив неприємну новину про те, що більшене має наміру створювати сезонні колекції.

За словами відомого дизайнера, таке неприємне для шанувальників рішення, було ним прийнято в зв’язку із фінансовим становищем його Будинку моди і дуже швидким темпом зміни колекцій у всьому модному світі.

«Протягом деякого часу, я знайшов справжнє задоволення в роботі у Високій моді. Це дозволяє мені виразити себе, власний смак і пристрасть до досліджень і експериментів. У той же час світ прет-а-порте зазнав значні зміни. Комерційні обмеження, а також стрімкий темп зміни колекцій не залишають жодної свободи, ні необхідного часу, щоб шукати свіжі ідеї та інновації», – повідомив 62-річний Готьє.

Останнє шоу Жан-Поля Готьє ми зможемо побачити 27 вересня на Тижні моди в Парижі. На наступному показі дизайнер покаже свою останню весняно-літню колекцію одягу для жінок.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.