Ківі – ліки від гіпертонії

Ківі - ліки від гіпертонії.

Деколи люди цілими днями скаржачись на головний біль і не підозрюють її справжню причину. А причин може бути кілька, втома, недосипання, ну і найголовніша – артеріальний тиск. Головною ознакою якого є біль у потилиці голови. Про простий і єффективний спосіб зниження артеріального тиску і піде мова нижче у статті.

Похід в аптеку це зрозуміло, але звернення до медикаментів необхідно відкладати на останню чергу, тим більше якщо є набагато простіших способів для підтримання здоров’я і без хімії.  До прикладу — ківі.

Американські вчені після низки експериментів прийшли до висновку, що вживаючи потри ківі у день, цілком можливо підтримувати кров’яний тиск стабільним.

Приміром один з експериментів проводився на добровольцях старше 50 років, серед яких було відібрано 110 чоловіків та 50 жінок. Всі добровольці страждали гіпертонією. Добровольців поділили на дві групи, одні з’їдали по яблуку в день, інші три ківі, і так протягом восьми тижнів. По закінченні експерименту ті, що їли ківі мали тиск нижче в середньому на 3,5 (міл. ртутного ст.). На їх думку саме наявність лютеїну в ківі сприяє зниженню артеріального тиску, що володіє антиоксидантними властивостями.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.