Ймовірно Марк Джейкобс залишить Louis Vuitton

Ймовірно Марк Джейкобс залишить Louis Vuitton

Як повідомляє французька газета «Challenges», Марк Джейкобс (Marc Jacobs) збирається покинути французький модний Будинок Louis Vuitton, в якому він пропрацював 16 років. Інформація про те, що дизайнер не буде продовжувати контракт, який закінчується у наступному місяці, з’явилася в минулу п’ятницю. Джерела з світу моди стверджують, що колекція Louis Vuitton весна-літо 2014, яка буде представлена завтра на Тижні моди в Парижі, може стати для Джейкобса останньою. Передбачається, що в неї увійдуть кращі вироби дизайнера, які він створив для французького модного Будинку.

Крім того, «Challenges» заявила, що догляд Джейкобса вже був схвалений всередині компанії. Якщо чутки виявляться вірними, то дизайнер зможе звернути всі свої сили на бренди Marc Jacobs і Marc by Marc Jacobs.

Конгломерат LVMH, що володіє Louis Vuitton, ймовірно веде переговори з потенційним претендентом на посаду креативного директора модного будинку – Ніколя Гескьером (Nicolas Ghesquiere), який раніше очолював бренд Balenciaga.

Джейкобс приєднався до Louis Vuitton в 1997, представивши першу для бренду лінію прет-а-порте і організувавши колаборації з відомими художниками, включаючи Стівена Спрауса (Stephen Sprouse) і Річарда Прінса (Richard Prince).

«Марк Джейкобс проробив фантастичну роботу в Louis Vuitton, – зазначає один з експертів в сегменті товарів класу люкс. – Але я вважаю, що сьогодні необхідно переосмислити категорії шкіряних виробів та інших товарів, які до цього моменту були зосереджені на сумках».

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.