Сукню принцеси Діани продали за 167 тисяч доларів

Сукня принцеси Діани продана за 167 тисяч

У вівторок, шедевр дизайнерського дуету Девіда і Елізабет Емануель, пішов з молотка на аукціоні Kerry Taylor Auction.

Ця чудова бальна сукня під назвою «Казка» з’явилося в гардеробі Леді Ді в 1986 році. Наряд дійсно казковий – біла сукня прикрашена складною вишивкою, перлами та стразами. Над створенням шедевра працювали Девід і Елізабет Емануель – улюблені дизайнери принцеси, які, до речі, займалися і створенням її знаменитої весільної сукні.

За попередніми оцінками експертів, сукня повинна була продатися на аукціоні за ціною 80-130 тисяч доларів, але кінцева ставка перевершила очікування навіть самих оптимістично налаштованих критиків! Сукня пішла в закордонний музей, назва якого не розголошується.

Діана дуже любила цю сукню, розшиту золотом і блискітками. У ній вона не раз з’являлася на публіці. В тому числі, леді Ді одягала сукню на прем’єру фільму про Джеймса Бонда, «Вид на вбивство», коли на екрані в останній раз з’явився Роджер Мур в образі знаменитого агента 007. Елізабет Емануель зберегла теплі спогади про Діану, яка носила цю чарівну сукню з колекції, натхненної костюмами з російського балету Дягілєва.

«Девід і я були дуже раді, коли принцеса Діана обрала один із сліпучих нарядів», – додала Елізабет.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Stuart

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.