Камерон Діас призначена креактивним директором Pour La Victoire

Камерон Діас призначена креактивним директором Pour La Victoire.

Днями стало відомо, що знаменита голлівудська актриса стане креативним директором нью-йоркського бренду взуття та аксесуарів Pour La Victoire. Здається, це стає самою популярною тенденцією серед зірок. Але ось Камерон пішла значно далі своїх колег і не просто об’єдналася з брендом для створення капсульної колекції, а зайняла цілком реальний пост.

І як би скептично до цього не поставилися критики ( все-таки, від професійних акторів очікують творчої діяльності в кіно), неможливо не погодиться, що Камерон Діас дійсно любить моду і добре в ній орієнтується. Хоча на сьогоднішній день у актриси немає досвіду в подібній діяльності, ми впевнені, шанс добре впоратися з поставленим завданням вона точно не упустить!

Як зауважила вона сама, « Я зацікавлена в проекті і хочу, щоб він вийшов успішним. Крім того, я хочу, щоб речі коштували розумних грошей, і як можна більше дівчат могли собі їх дозволити».

Перша колекція, створена під керівництвом Камерон Діас, вийде вже навесні 2014 року. І, до речі, актриса візьме участь не тільки в розробці дизайну, але і буде особисто контролювати процес мерчендайзингу та концепції збуту продукції.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.