Леді Гага у ролі обличчя нової кампанії Versace

Леді Гага відтепер обличчя нової кампанії Versace

Співачка Леді Гага не просто стала обличчям Versace, а в мережі з’явилися перші знімки, на яких вона виглядає точнісінько як сама Донателла! Схожість підкреслює фірмова зачіска дизайнера у виконанні співачки – довгі прямі волосся платинового відтінку. Що ж, Леді Гага – це Версаче, тільки двадцять років тому!

У новій фотосесії Versace Гагу просто не впізнати: зазвичай вона шокує публіку своїми образами, а тут – справжня діва: в сексуальному ліловому платті, прикрашеному срібними аксесуарами.

«Для мене велика честь, що Леді Гага є обличчям нашої нової кампанії Versace”, сказала Донателла, – Я хотіла показати її справжню красу і внутрішній дух на фотографіях, вона стала елегантною та привабливою. Вона стала для мене немов частина сім’ї, втілення Versace».

Бренд тримав інтригу до останнього і не підтверджував чутки про співпрацю: але незабаром стало відомо, що зйомка пройшла в Лондоні, знімав співачку дует Mert і Marcus. А в новому альбомі Artpop є пісня «Donatella», яку Леді Гага назвала «справжнім визнанням в любові» і присвятила її знаменитому дизайнерові.

Фото: Versace

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.