Кейт і Лотті Мосс з’являться на обкладинці британського Vogue

Кейт і Лотті Мосс з'являться на обкладинці британського Vogue

Для преси стало відомо, що Кейт і Лотті Мосс можуть з’явиться на обкладинці британської версії журналу Vogue. Зараз вони ведуть переговори про спільну зйомку з головним редактором видання Олександрою Шульман. За даними джерел, мова йде про номер журналу, що вийде у грудні 2014 року.

Зазначимо, за всю свою кар’єру 40-річна Мосс прикрашала обкладинку Vogue 35 разів. Останнім часом вона активно допомагає своїй 16-річній сестрі Лотті зробити успішну модельну кар’єру: досвідчена Кейт дає їй поради, як уникнути “підводних каменів” в модній індустрії.

Інсайдер, близький до зірки, зізнався:

“Кейт сказала Лотті, що їй варто побоюватися надмірної публічності. Вона не буде вказувати їй, що робити. Проте вона дала сестрі зрозуміти, що їй слід бути дуже обережною”.

Нагадаємо, що раніше Лотті Мосс уклала свій перший контракт з агентством Storm, а в липні стала обличчям капсульної колекції Calvin Klein. Якщо вони з Кейт дійсно разом з’являться на обкладинці Vogue, то стануть першими сестрами, які коли-небудь прикрашали обкладинки легендарного журналу.

Обкладинка модного журналу Vogue.

Фото: Gettyimages.com
Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.