Кейт Мосс на обкладинці різдвяного Vogue

Кейт Мосс на обкладинці різдвяного Vogue.

На обкладинці різдвяного номера британського модного журналу Vogue з’явиться Кейт Мосс. Обкладинка стала по справжньому знаковою. По-перше, супер-модель вже в 34 раз стає обличчям Vogue. По-друге, над створенням образу Кейт потрудився сам Джон Гальяно.

Головний редактор британської версії журналу Олександра Шульман в «Листі до редактора» розповіла, чому саме Гальяно був запрошений на цю роботу:

«Коли я попросила Джона написати кілька слів про те, як він бачить концепцію зйомки, я не очікувала такої яскравої і змістовною картини».

Серце главреда здригнулося, і ось двоє друзів – Мосс і Гальяно – вже працюють над фотосесією в компанії фотографа Тіма Уокера.

Ця робота важлива й з іншої причини. З весни майбутнього року Кейт стане пишучим редактором британського Vogue, тому їй було корисно так досконально зануритися у процес створення обкладинки. Тим більше, важливим була співпраця саме з давнім другом. Сам Гальяно так прокоментував цю роботу:

«Зараз я відчуваю так багато любові в цій студії, відчуваю, що вона приймає мене назад».

Схоже, що не дивлячись на думку окремих інсайдерів індустрії, крижане серце моди все-таки відтануло і Джон отримав другий шанс.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.