Корисні подушки для дорослих і дітей

Ортопедичні подушки дорослим і дітям

Пройшли ті часи, коли дівчата шили своїми руками подушки, в якості приданого. На сьогоднішній день в магазинах представлений широкий асортимент різноманітних постільних речей. Серед усього різноманіття пропонованих подушок, найбільшим попитом користуються ортопедичні. З чим пов’язана така популярність цих “помічниць” для сну?

Користь ортопедичної подушки

Користь ортопедичних подушок стає зрозумілою, якщо врахувати деякі цікаві факти про здоров’я тих, хто ними користується.

1. Своєрідна форма цих ортопедичних виробів дозволяє зняти м’язовий тонус шийного відділу хребта. Внаслідок чого, протягом всієї ночі шия прибуває в розслабленому стані, завдяки цьому забезпечується нормальна циркуляція крові в головному мозку.

2. Систематичне використання ортопедичної подушки попереджає виникнення мігрені, неуважності, сприяє кращому сну та відпочинку.

3. Протягом всієї тривалості сну ортопедична подушка являє собою опору для голови. Враховуючи анатомічні особливості будови хребта, таке розташування є найбільш оптимальним і природним.

4. Ортопедична подушка запобігає розвитку сколіозу. Подібна властивість дозволяє не тільки уникнути болів в районі хребта, але і сприяє нормальній роботі всіх внутрішніх органів під час відпочинку.

Види ортопедичних подушок

Всі ортопедичні подушки відрізняються одна від одної формою, кольором і розміром. Крім цього, все пропоноване виробниками розмаїття можна розділити на три основні групи за видом наповнювача: на латексній основі, на поліестеровій основі, на поліуретановій основі. Дані види містять в собі синтетичний наповнювач. Але існують також ортопедичні подушки, наповнені натуральними матеріалами.

Звичайно, спальні приналежності на синтетичній основі набагато простіші у догляді. Їх можна прати в автоматичній машинці, набагато простіше і швидше просушувати, крім того, після прання вони набувають свій первісний вигляд. Слід враховувати, що така подушка рекомендується людям, схильним до алергій і тим, які страждають астмою. Корисно використовувати подібні подушки для дитини. Якщо все ж вибір був зупинений на натуральних наповнювачах, то слід знати, що такі подушки можна прати виключно руками, а після, ретельно просушувати.

Ортопедичні подушки для дорослих

Більшість описаних подушок мають напів-валик, який розташований вздовж неї і являє собою опуклість. При виборі подушки з даною особливістю, яка сподобалася, слід враховувати анатомічну специфіку її майбутнього власника.

Ортопедичні подушки для дітей і дорослих

Саме завдяки цьому напів-валику, досягається найбільший ефект розслаблення м’язів і забезпечення повноцінного дихання.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Alojamiento web

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.