Основні відмінності якісної ортопедичної подушки

Ортопедичні подушки від болю голови.

Давайте звернемо свою увагу на такий, здавалося б, тривіальний предмет побуту, як подушка. Можливо, хтось скаже – ну що тут обговорювати, подушка вона і є подушка. Але давайте згадаємо, що приблизно третину свого життя людина проводить уві сні. Це означає, що купуючи нову подушку – ми купуємо вірного супутника на кілька років. Як же не помилитися у виборі, і вибрати правильний аксесуар для нічного відпочинку?

Насамперед, варто запам’ятати, що існує два основних види подушок: ортопедичні подушки, і звичайні, звичні всім і кожному. І якщо про звичайні особливо і сказати-то нічого, то про правильну підкладку під голову можна міркувати годинами. В тривіальній подушці нічого незвичайного: це просто тканинний мішок, наповнений пухом або пір’ям, який підтримує голову під час сну. Але варто запам’ятати, що різна щільність подібного виробу призводить до того, що подушка виявляється занадто низькою або занадто високою. Обидва варіанти не підходять для комфортного відпочинку – при незручній позі голови м’язи шиї постійно знаходяться в напрузі, і тому зовсім не відпочивають. Те ж саме стосується і хребта – неприродна поза призводить до болів. Виспавшись на такій подушці, людина замість припливу сил і бадьорості відчуває себе з головною болю, розбитою і млявою.

І ось тут саме час придбати собі ортопедичну подушку. Це сучасний високотехнологічний винахід, який створений з урахуванням всіх потреб людського організму. Штучні матеріали з певними якостями дозволяють підтримувати виключно правильне положення голови під час сну, зберігаючи хребет рівним. Розрізняють подушки з «ефектом пам’яті» і без. Це означає, що правильна ортопедична подушка здатна якийсь час зберігати форму, яку їй додає голова лежачого. Таким чином, створюються ідеальні умови для повноцінного сну. Купуючи таку подушку в свій будинок, ми вкладаємо гроші у власне здоров’я.

ортопедична подушка від головної болі

Пам’ятайте, що якісний і повноцінний нічний відпочинок гарантує бадьорість і повноту сил протягом всього дня, а це дуже важливо для досягнення нових цілей!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.