Леді Гага рекламує і відкриває новий бутік H&M

Леді Гага рекламує і відкриває новий бутік H&M

Згідно з останніми даними, представники H&M підписали контракт з співачкою на продаж обмеженої кількості дисків нового альбому Гаги під назвою «Artpop». Знайти їх можна буде в 175 магазинах бренду по всьому світу, а ціна складе десять доларів за один диск. Крім того, Леді Гага візьме участь у відкритті нового бутика H&M на площі Таймс-Сквер в Нью-Йорку, в тому самому приміщенні, яке відоме також як будинок корпорації Condé Nast. Співачка запалить логотип бренду на вершині хмарочоса. Урочисте відкриття бутика заплановане на чотирнадцяте листопада, тобто – в завтра!

«Це дійсно історичний момент для H&M і нова віха в історії, тепер бренд стане частиною Нью-Йорка, – сказав Даніель Кулле, президент H&M в США, – і ми впевнені, що такий блискучий магазин в чудовому будинку повинна відкривати така ж знаменита зірка».

Правда, для бренду це вже не перша співпраця із зіркою такого масштабу. У минулому H&M укладали контракт з Мадонною, яка в 2006 році випустила свою колекцію з маркою і знялася в серії рекламних кампаній. Тепер і Леді Гага пішла по стопах Мадонни (в черговий раз, по справедливому зауваженню багатьох) і в своєму Твіттері повідомила, що також створить блискучу колекцію для модного Будинку H&M.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.