Тривають судові дебати між Джоном Гальяно і Dior

Тривають судові дебати між Джоном Гальяно і Dior

Судові дебати між дизайнером Джоном Гальяно і його колишніми роботодавцями компаніями Dior і John Galliano SA тривають, але схоже, що у теперішній час британський модельєр перемагає. Нещодавно Гальяно домігся того, щоб його справа проти вищезазначених модних брендів слухалася в суді по трудовому праву, який спеціалізується на вирішенні суперечок, пов’язаних з порушенням трудового договору, між роботодавцями і працівниками.

Обидві компанії мають право подати апеляцію протягом двох місяців. Якщо ж вони цього не зроблять, судовий розгляд почнеться в наступному році.

Зазначимо, що паризький суд раніше відхилив апеляцію компанії Dior, яка вимагала перенести процес в суд по комерційних справах. Крім того, французький модний будинок і John Galliano SA зобов’язані виплатити Гальяно по 2,5 тисячі євро.

Нагадаємо, британський дизайнер керував Dior протягом 15-ти років, а в березні 2011 року був звільнений за антисемітські висловлювання в паризькому кафе. Сам кутюр’є послався на стрес із-за напруженої роботи. Тепер він хоче отримати шість мільйонів євро в якості компенсації.

Представники бренду Dior поки не висловилися щодо планів подавати апеляцію, але продовжують наполягати на тому, що дизайнера звільнили за справу:

Рішення звільнити Гальяно після расистського скандалу ґрунтується на базових принципах закону. Наша компанія знову підтверджує свою прихильність до основних прав людини і неприйняття дискримінації як явища, чого ми очікуємо від усіх своїх співробітників. Без винятку.

Фірму Cheyenne Freedom, якою володіє дизайнер, зобов’язали виплатити Dior 1,17 мільйонів євро, компенсуючи шкоду іміджу та репутації компанії.

Так хто ж переможе в підсумку – Джон Гальяно або його роботодавці дізнаємося згодом!

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.