Лікування прополісом запалень слухового апарату

Лікування прополісом вушних запалень, слуху, хурункулів, отитів

Добре поширення у народній медицині знайшов прополіс, особливо при лікуванні органів слухового апарату. У разі появи гнійних утворень у слуховому проході призначають лікування 15-20% прополісною маззю. Слід скрутити марлю в тонку скрутку і нанести на неї мазь, далі накласти на фурункул. При такому народному лікуванні хворобливе запалення проходить протягом чотирьох днів.

Для того, щоб усунути гострий отит середнього вуха, ефективне закапування 5-10% екстрактом або настоянкою прополісу, якщо додати їх у прополісну масляну витяжку, взявши пропорцию1:4.

Якщо страждаєте хронічним гнійним отитом середнього вуха, то допоможуть щоденні протирання за допомогою ватного диска з наступним введенням тампона в вухо. Його попередньо змочують у 20-30% спиртовому екстракті прополісу, змішаному з рослинним маслом з розрахунку 1:4. Просочену свічку рекомендується ставити кожну ніч, що допоможе витягнути гній і усуне запалений процес. Період лікування коливається від 10 до 15 процедур.

Щоб позбутися від гнійного вушного запалення, також підійде спиртова настоянка на основі прополісу. Щоб приготувати ліки, потрібно дрібно нарізаний прополіс, який попередньо поміщається в ємність з холодною водою. При цьому віск і інші інгредієнти спливуть, а сам прополіс (30 грам) осяде на дно. Його треба висушити і залити 100 мл 70% спирту. Вміст настоюється до наступного дня, але при періодичному перемішуванні. Після склад проціджують. Як тільки перестане виділятися гній, даний екстракт застосовується раз в день: їм просочують особливий марлевий джгутик. Можливо також промивання середнього вуха тричі на тиждень. При цьому способі одужання досягається лікуванням протягом 1-2 місяців.

Щоб позбутися від невриту слухового нерва, необхідно потягнути за вушну раковину і ввести в вухо марлевий джгут, який просочений настойкою і масляною витяжкою прополісу.

При набутій втраті слуху допоможуть свічки, просочені 30-40% настойкою прополісу та суміші з рослинної олії у співвідношенні 1:4. Отриману рідину змішують до утворення однорідної маси горіхового відтінку. Марлевий джгут необхідно замочити в цих ліках і помістити якомога далі у вушний прохід, щоб засіб потрапив на барабанну перетинку. Необхідно вкрай обережно здійснювати процедуру, щоб не нашкодити собі і не зіпсувати слух. Дитині джгутик вводять на ніч і видаляють марлю через 10-12 годин, а дорослі ходять з ліками 24-36 годин, а на наступний день роблять перерву. Слух відновлюється при повторенні процедури до восьми разів. Максимальна кількість тампонів не повинна перевищувати 10-12.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.