Лікування суглобів або артриту паростками картоплі

Лікування суглобів паростками картоплі.

Якщо всі народні методи вже перепробувані для лікування суглобів, а біль досі проявляє себе, суглоби пухнуть, то варто звернути увагу на лікування артриту паростками картоплі. У цій статті ми поговоримо про цей дивовижний і цілющий метод, який дарує нам звичайна картопля.

Народні цілителі вважають найбільш ефективний засіб, приготовлений на основі паростків картоплі, для лікування артриту або гострого запалення суглобів. Для його приготування візьмемо пророслу картоплю і обірвемо всі білі паростки. Наповнимо сировиною півлітрову баночку і залиймо горілкою. Приготовану суміш покладемо настоюватися на чотирнадцять днів у темне місце. По закінченню зазначеного терміну засіб (настоянка) готова до застосування.

Цю настоянку паростків картоплі при артриті рекомендується втирати в хворі суглоби або робити на її основі компреси. Зверху обов’язково потрібно покласти плівку і обв’язати теплим шарфом або хусткою. Час впливу – дві години. Подібну процедуру рекомендується проводити перед сном.

Люди, які вирішили спробували переваги настоянки паростків картоплі, запевняють, що біль пішла вже через тиждень і сьогодні їх рух нічого не сковує, набряки зникли.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.