Як позбутися бородавок на руках?

Як позбутися бородавок на руках?

Бородавки звичайні відносяться до доброякісних новоутворень інфекційної природи. Вони як правило, сіро-коричневого кольору у вигляді плоских вузликів, величина яких коливається від шпилькової головки до горошини. Хто хоч раз стикався з цією проблемою, напевно задавався питанням: «Як позбутися від бородавок

Бородавки з’являються на ділянках тіла, які погано забезпечуються кров’ю. Це кисті рук, стопи, а також їх можна зустріти на волосистій частині голови або на обличчі. Суб’єктивних відчуттів вони не викликають, (якщо тільки не знаходяться на ділянках, що піддаються найбільшим травмуванням), але є серйозним косметичним дефектом, особливо якщо розташовуються на відкритих ділянках тіла.

Збудник бородавок може передаватися при їх пошкодженні або розчісуванні, коли частинки шкіри хворої потрапляють на шкіру здорову.

Так як бородавки мають інфекційну природу, профілактика їх появи полягає насамперед у дотриманні правил особистої гігієни. Тримайте шкіру обличчя, рук і ніг в чистоті, не користуйтеся чужими рукавицями, взуттям, предметами гігієни та особистої гігієни.

Лікування бородавок, як правило, місцеве, воно полягає в їх видаленні різними методами.

Як позбутися від бородавок на руках?

Основний метод лікування бородавок – це їх видалення за допомогою лікарських засобів, або з допомогою фізичних методів.

Фізичні методи лікування бородавок:

  • кріодеструкція (аплікація рідким азотом);
  • електрокоагуляція;
  • лазерокоагуляція.

Ці методи можуть поєднуватися, а також використовуватися разом з препаратами для зовнішнього застосування.

Народні методи лікування бородавок

Каланхое пір’ясте. Візьміть свіже листя каланхое, розімніть його і накладіть на уражене місце, перев’яжіть бинтом. Пов’язку краще робити на ніч. Іноді достатньо 4-5 процедур, щоб позбутися від бородавок.

Кульбаба. Невеликі «молоді» бородавки можна вивести молочним соком кульбаби, натираючи їх два рази в день.

Картопля, алое, мед. Змішайте кашку з сирої картоплі, соку алое і меду у співвідношенні один до одного. Отриману кашку нанесіть на бородавку і зафіксуйте лейкопластиром, залиште на ніч.

Часник і мед. Натріть часник, змішайте його з медом у співвідношенні 1:1 і нанесіть цю суміш на бородавки, заклейте лейкопластиром, залиште на ніч. Цю процедуру проводите щодня.

Чистотіл звичайний. Зірвіть рослину і її соком, що проступить із стебла (помаранчевого кольору) намащуємо бородавки. Так три рази на день і за неділю бородавки мають зникнути.

Прогноз захворювання – вірогідність повторної появи бородавок (рецидивів) на руках, виникнення ускладнень, багато в чому визначається своєчасністю та якістю лікування, а також станом імунітету.

Чим раніше розпочато лікування бородавок, тим вищі шанси на повне одужання.

Якщо самостійне, народне лікування бородавок на руках не дає результату, то необхідно звернутися до лікаря-дерматолога.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.