Манікюр із відтінками золота – фото

Ианікюр із золотим відтінком на фото.

У всі часи золото наділялося магічною силою. Його сяйво і благородний блиск привертало увагу оточуючих, створювало атмосферу багатства і розкоші. Саме з цієї причини багатьом дівчатам подобається золотий манікюр, що дарує відчуття власної краси і привабливості.

Для того щоб створити манікюр в золотих тонах майстри нейл-арту застосовують декілька технологій. Самий простий, але ефектний манікюр – нанесення золотого лаку на всю поверхню нігтів. Використовувати можна будь-який вподобаний відтінок золотого, а їх чимало. Яскраві нігтики можна створювати і за допомогою спеціальних плівок – фольги для манікюру. При цьому не потрібно буде переживати про додатковий декор, адже поверхня нігтів і без нього сяє блиском. Манікюр із золотим лаком не виключає використання стразів, блискіток. Ці елементи роблять його ще більш урочистим і гламурним.

Палітра відтінків золотого кольору неймовірно багата. Лак може мати колір від червонувато-брунатного і до жовто-сріблястого. Такі відтінки є самодостатніми. Їх використовують для створення феєричного дизайну з однотонним покриттям. Перед нанесенням золотистого лаку нігті покривають базовим шаром, потім одним-трьома шарами обраного лаку, а поверх нього наносять топовий закріплювач, що додає ще більше блиску. Просто і вишукано!

Якщо наштовхує на думку, що використовувати в якості основного покриття лаки золотого кольору – це занадто епатажно і помітно, то потрібно спробувати зробити французький манікюр із золотим покриттям. Основне покриття при цьому може бути білим, бежевим, карамельним. Неймовірно ефектно виглядає поєднання золотих вільних країв пластин з чорним покриттям, основної частини нігтів. Чорний і золотий – це ідилічна гармонія.

Для цієї ж мети можна використати блискітки. Манікюр з золотими блискітками освіжає будь-який образ, перетворюючи його в святковий. Золотий лак і золоті блискітки можна наносити на нігті будь-якої форми і довжини.

Максимальне сяйво нам подарує глянцевий золотий манікюр, зроблений за допомогою спеціальних наклейок, які імітують мерехтіння золота. Нігті для такого манікюру повинні бути ідеально рівними, без шорсткостей. Крім того, майстер повинен проявити спритність і акуратність, тому що працювати з наклейками непросто.

Манікюр з золотими блискітками - фото
На фото манікюр з золотими блискітками.
Фото золотого манікюру
Золотий манікюр на фото з відтінками червоного.
Золотий манікюр на фото з відтінками чорного.

Золотий манікюр завжди залишиться в тренді, тому експериментуйте з відтінками, візерунками і елементами декору, та скоряйте оточуючих стильними нігтями.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.