Модна одежа для повних жінок буде на виставці моди

Модна одежа для повних жінок буде на виставці моди

Модна одежа для повних жінок має своє власне майбутнє. Так, як нещодавно відомий телеведучий Тім Ганн піднімав питання про брак якісного і красивого одягу для повних жінок на світовому модному ринку. Днями стало відомо, що серед показів, які нам обіцяє нью-йоркський Тиждень моди, буде дефіле для повних жінок. Мова йде про бренд Cabiria.

Не так багато дизайнерів створюють дійсно гідні сукні для повних жінок. Ця ніша модного ринку пустує, а по подіуму продовжують ходити худі моделі. Але плачевна ситуація з одягом розміру plus size починає поліпшуватися. Майбутный Тиждень моди в Нью-Йорку обіцяє сюрприз від Cabiria.

Костюмер і стиліст Еден Міллер, створювала вбрання для героїв фільмів «Війна орлів» (2007), «Зниклий безвісти» (2009) та «Гравітація» (2010), тепер обзавелася власним дизайнерським брендом Cabiria. Речі від Еден призначені для повних жінок, які не соромляться своїх обсягів і люблять підкреслювати свої форми красивим одягом.

Дефіле марки стане однією з головних подій нью-йоркського Тижня моди. Це буде перший в її історії модний показ для жінок plus size. Cabiria продемонструє свої речі в стінах нового Інституту модного права в Лінкольн-центрі, найбільшому культурному центрі Нью-Йорка. Дефіле бренду пройде в один день з показами п’ятьма інших дизайнерів. Дата показу призначено на шосте вересня.

Тому варто слідкувати за показом виставки моди тим, хто страждає надмірною вагою. Адже і Українські виробники одежі беруть приклад з колекцій Високої моди.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.