Які зачіски підходять повним?

Які зачіски підходять повним жінкам?

Ні для кого не секрет, що правильно підібрана зачіска є безперечною прикрасою кожної жінки. Вона надає їй почуття впевненості в будь-якій життєвій ситуації. Які все таки зачіски підходять повним?

Форма обличчя і зачіска

Насамперед, слід зайнятися здоров’ям волосся. Правильне харчування, лікувальні маски і бальзами незабаром наповнять локони життєвою енергією і природною красою. Коли волосся чудово виглядає і здорове, воно не вимагає особливого укладання, достатньо підібрати вдалу стрижку. Форма обличчя і зачіска – речі тісно взаємопов’язані. Для початку необхідно визначити, який є тип обличчя: коло, квадрат, прямокутник, овал або трикутник.

Зачіски для повних жінок.

Такий тип обличчя, як овал є універсальним, тому до нього підійдуть будь-які стрижки і різні зачіски. Якщо дівчина має круглу або квадратну форму обличчя, то зачіску їй потрібно вибирати ту, яка зможе візуально звужувати вилиці і відкривати лоб. З формою обличчя трикутник краще носити каре і вибирати модні стрижки з чубчиком до брів. Власницям форми прямокутник показаний каскад.

Які зачіски до лиця повним?

В залежності від типу фігури пишній жінці слід вибирати довжину стрижки. Якщо фігура грушоподібної форми, то краще відростити волосся і завивати його. Довгі кучеряві локони — способи візуально вкрасти повноту фігури. Короткі стрижки і довге пряме волосся, навпаки, округлюють обличчя ще більше. Зачіски з розпущеним кучерявим волоссям підходять повним – вони роблять жінку привабливішою і молодшою. Якщо пампушка має великий бюст і прагне візуально його зменшити, то їй можуть допомогти об’ємні стрижки. Такі зачіски для повних не тільки притягують погляди чоловіків, але і гармонійно вписуються в образ, зменшуючи обсяг бюста.

Які зачіски підходять для повних?

Чи підходять короткі зачіски жінкам з пишними формами? Візажисти радять уникати коротких стрижок і зачісування волосся з гелем назад, так як візуально фігура стає ширшою. При цьому жінка виглядає ще повніше. Однак ретельно підібрана в індивідуальному порядку коротка стрижка, все ж, має шанс на існування. В даному випадку слід в комплексі враховувати окремі особливості особи і фігури. Повним круглолицим жінкам прекрасно підійде модна зачіска драбинка. Така стрижка дозволить візуально зменшити кругле обличчя, при цьому згладяться повні форми в цілому. Прекрасним варіантом стане вибір косого чубчика, а пряму зачіску доведеться забути, так як вона буде розширювати обличчя і створювати ефект обсягу.

Зачіска для повної жінки.

Відповідь на питання, які зачіски підходять повним, неоднозначна. Підбір форми стрижки, довжини волосся необхідно проводити з урахуванням особливостей особи і фігури.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Ірина

  2. Від Дмитро

  3. Від Алла

  4. Від Ксения

  5. Від Svetlana

  6. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.