Надя Бендер – нова фаворитка Карла Лагерфельда

Надя Бендер - нове обличчя Модного будинку Fendi

Надя Бендер з’явилася на модному горизонті, коли їй виповнилося 21 рік, досить серйозний вік для дебюту в якості моделі. Проте сьогодні, через два роки, вона стала новою фавориткою великого і жахливого Карла Лагерфельда. Саме її кутюр’є запросив стати обличчям весняно-літньої кампанії Модного будинку Fendi.

«Я думала, що надто стара для кар’єри моделі, – поділилася датська красуня. Я ж нічого не знаю про моду. Зараз я закінчую навчання в університеті за фахом кримінологія. Можливо, потім я займуся саме цим».

Вперше Карл запросив Надю для рекламної фотосесії круїзної колекції. Дівчина так сподобалась модельєру, що він тут же порекомендував її дирекції Fendi.

«Я люблю речі, які робить Карл. Якби я виграла в лотерею, то негайно б вирушила в бутік Fendi і зійшла б з розуму, – з ентузіазмом розповідає датчанка Надя. Карл дивовижний. У моді є дуже нерішучі люди, але він каже: “Я хочу, щоб було так”. І ми отримуємо абсолютно неймовірний результат».

Також дівчина розповіла про особисте спілкування з Лагерфельдом:

«У нього відмінне почуття гумору. Коли я вперше з ним зустрілася, я подумала: “Про що я буду з ним говорити? Що мені робити?” Але виявилося, що з Карлом можна говорити про все на світі. Він такий милий і простий чоловік».

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.