Чому зраджують чоловіки?

чому чоловік зраджує

Проблема чоловічих зрад виникла, мабуть, з тих часів, коли з’явилося саме людство. І на протязі тисячоліть жінок завжди цікавило питання, чому чоловіки від них «йдуть наліво». Жінка хвилюється, губиться в здогадах тощо. А що про зраду думає сам чоловік у цей час?

Чому зраджують чоловіки, чоловічий погляд

Дивно, але багато чоловіків зовсім не вважають, що невелика любовна пригода, насправді може вважатися зрадою. Однак, разом з тим, у питанні, чому зраджують чоловіки, чоловічий погляд кардинально відрізняється від жіночого. Психологи стверджують, що причин тут може бути кілька. І що найцікавіше, самі чоловіки тут повністю з ним згодні.

Отже, які ж основні причини того, що чоловік раптом зважився на зраду? Їх варто перелічити.

Чоловік втомився від рутини у відносинах. Можливо, йому хочеться випробувати щось нове в сексуальному плані, а дружині його фантазії здаються на рідкість непристойними. Сперечатися з дружиною і вмовляти її – собі дорожче, так що краще всього спробувати знайти на стороні панночку, яка повністю розділить інтереси такого природознавця. Другий варіант – чоловікові просто хочеться чогось нового. І це не означає, що він буде шукати собі іншу дружину. Ні, кохана дружина влаштовує його за всіма показниками, але йому до судом захотілося різноманітності. Такий чоловік, найчастіше, знайшовши таке «розмаїття» і наситившись, заспокоїться і надалі буде вірний дружині, до наступного разу.

Чоловік за рахунок наявності коханки підвищує свій статус. Так, є і така причина. Соціологічні проходження показують, що чоловіки, які прагнуть зайняти в цьому житті гідне місце, вважають за необхідне мати коханку. Дружина і сім’я – це надійний тил, а діти – це взагалі, свого роду, капіталовкладення. Що ж стосується коханки, то їй відводиться місце нарівні з престижною іномаркою та рахунком у банку. Сьогодні одружений і матеріально забезпечений чоловік в 90% випадків не просто час від часу зраджує дружині – ні, у нього є постійна коханка, а то й не одна. Це статус, свого роду престиж.

Чоловік за допомогою зради мстить дружині. На жаль, серед причин чоловічої невірності є і така. Причому, питання далеко не завжди ставиться за принципом «зуб за зуб». І зовсім не обов’язково, що чоловік вирішив зрадити тільки тому, що дізнався про зустріч дружини з іншим. Це може бути помста на соціально-психологічному ґрунті – вона перестала звертати на нього увагу, вона зайнята кар’єрою, зайнята господарством, зайнята дітьми і так далі. Тому при аналізі проблеми на тему «чому зраджують чоловіки» чоловічий погляд просто необхідно враховувати жінці. Може бути, багато в чому винна вона сама? Можливо, дружина постійно пригнічує свого чоловіка, командує ним, не рахується з його думкою чи просто більше заробляє і з повним правом називає себе головою сім’ї. А що робити чоловікові в цій ситуації? Зраджувати і хоча б цим вчинком підняти самооцінку!

Чоловік не може не зраджувати. Це ще одна причина, і вона, на жаль, входить до числа найбільш поширених. У чоловіків полігамія закладена самою природою, і з цим, так чи інакше доводиться рахуватися. В такому випадку, суспільне становище самого чоловіка, його статус, ролі вже не грають. Саме таких чоловіків називають бабіями, оскільки бажання зустрічатися з жінками у нього виникає на підсвідомому рівні. Дружина може бути найкрасивішою, самою сексуальною й взагалі чарівною – однак чоловік все одно буде шукати розваг на стороні. Причому, якщо для одного це просто фізіологічна потреба, то другий, зраджуючи, знову і знову самостверджується, тому що йому дуже подобається жіноча увага.

Чи варто запитати про зраду в чоловіка?

Нарешті, якщо ви запитаєте свого чоловіка, чому він зрадив, то він може відповісти гранично просто: «Та просто так вийшло, я ж все одно тебе люблю!» І найцікавіше, що він впевнений у своїх словах щиро. Більшість чоловіків не вважають одномоментний адюльтер зрадою – адже після випадкової зв’язку вони все одно повертаються додому!

Можливо цікаво буде дізнатися про те, чи можливий апаратний педикюр в домашніх умовах?

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від соня

  2. Від Фіма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.