Найдорожча сукня весняно-літнього сезону

Найдорожча сукня весняно-літнього сезону

Створюючи весняно-літню колекцію суконь, Марк Джейкобс вирішив не розмінюватися на дрібниці. У підсумку дизайнер представив публіці не просто найдорожчу сукню поточного сезону, але і самий дорогий наряд в історії Marc Jacobs. Дивимося на фото далі по тексту.

Як повідомляє видання The New York Magazine, сукня з нової колекції марки Marc Jacobs створена з розкішної тканини, один метр якої оцінюється в десять тисяч доларів. Цей матеріал виготовляється вручну майстрами однієї з текстильних фабрик в Швейцарії. Тканина володіє дуже багатою текстурою й вишивкою, і складається з окремих клаптів плетіння у вигляді квіток. Над цим полотном працюють відразу три майстрині, які витрачають близько трьох метрів шикарної нитки на кожний елемент.

Готова сукня, яку створив Марк Джейкобс, обійдеться покупцям в 28 тисяч доларів. Це абсолютний рекорд і для самого Марка, та для всіх колекцій весняно-літнього сезону в цьому році. Цілком закономірно, що модель випущена обмеженим тиражем і побачити її можна буде або в модних виданнях, або ж на червоних килимових доріжках.

Сама дорога сукня сезону весна-літо 2014

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.