Вікторія Бекхем заробляє сто тисяч фунтів за добу

Вікторія Бекхем заробляє сто тисяч фунтів за добу

Стало відомо, що модний бренд Вікторії Бекхем приносить в сімейну скарбничку рекордну суму – сто тисяч фунтів на добу.

У 2012 році накопичення Бекхемів склали понад 35 мільйонів фунтів стерлінгів, завдяки рекламним кампаніям і контрактом Девіда з клубом “Лос-Анджелес Гелексі”, в якому він грав п’ять років.

Тим не менш, саме модна імперія 39-річної Вікторії Бекхем принесла в бюджет два мільйони фунтів всього за рік. Показ колекції бренду Victoria Beckham – одне з найбільш очікуваних подій на Тижнях моди. Серед зіркових прихильниць одягу від Вікторії значаться Гвінет Пелтроу, Джулія Робертс і Бейонсе.

До цього головним добувачем у сім’ї Бекхемів був, звичайно ж, Девід. Але з моменту участі в групи Spice Girls Вікторія власним завзятістю заробила 50 мільйонів фунтів. А зараз планує відкрити свої магазини по всьому світі.

За іронією долі, фінанси Вікторії пішли вгору відразу після того, як в кінці сезону її чоловік вирішив піти з футболу. Зате тепер Девід може частіше зніматися в рекламі і укладати вигідні контракти з модними брендами.

До речі, зовсім недавно подружжя Бекхемів заробило ще 10 мільйонів, продавши свій знаменитий особняк у Хертфордшире – більш відомий у пресі як “Бекінгемский палац”. За чутками, вони вже поклали око на розкішний будинок у Лондоні ціною 45 мільйонів фунтів. Що ж, вони на нього заробили.

Незважаючи на величезні багатства, Девід знаходить радість у таких доступних і простих речах, як спілкування з власними дітьми:

Раніше я міг відвозити їх у школу лише іноді. Тепер я роблю це кожен день!

До речі, тепер всі члени сім’ї Бекхемів, включаючи дітей, працюють виключно у світі моди.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.