Нарощування вій в домашніх умовах

Нарощування вій в домашніх умовах.

Яка жінка не мріє про довгі і густі вії? Очі, обрамлені пухнастими віями, виглядають звабно і виразно. На які тільки експерименти не йдуть представниці прекрасної статі, щоб домогтися бажаного ефекту. Мабуть, світові виробники вирішили догодити ожінкам і розробили унікальну технологію нарощування вій.Безумовно, краще робити в салоні у кваліфікованого фахівця, тоді і результат буде приголомшливим.

Але що робити, якщо фінанси не дозволяють похід до майстра, а очі з красивими віями хочеться? Альтернативою буде – нарощування вій в домашніх умовах!

Що знадобиться для нарощування вій?

Для домашнього нарощування знадобиться комплект вій (пучками або окремих) та спеціальний гіпоалергенний клей. Подібні комплекти можна придбати в будь-якому торговому центрі. Не варто купувати дешеві матеріали низької якості. Закінчитися це може для ваших очей не кращим чином.

Як проводиться нарощування вій в домашніх умовах?

Нарощування вій – копітка робота, яка вимагає чимало часу. Для початку потрібно видалити макіяж з повік за допомогою засобів на обезжиреній основі.

Потрібно заздалегідь вибрати колір, форму і довжину вій. Вибір сьогодні багатий. Якщо говорити про матеріал, з якого вії виготовляються, то розрізняють вії з натуральних або штучних волокон. Перший варіант дорожче, але дозволяє попередити собе від виникнення алергічних реакцій.

Штучні вії потрібно приклеювати до основи натуральних за допомогою спеціального пінцета, який входить у набір. Приклеювати їх безпосередньо на шкіру вік не можна. Клей може бути безбарвним або чорним, що створює ефект підводки.
Клеїти вії рекомендується зовні (зверху) від натуральних, або між віями (збоку від природних вій).

Підсумовуючи, слід сказати, що при бажанні і регулярному проведенні подібної процедури вдома, можна навчитися проводити нарощування нітрохи не гірше салонних майстрів, заощадивши при цьому час і гроші.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.