Як поліпшити колір шкіри на обличчі?

Як поліпшити колір шкіри на обличчі

Рівна, пружна і красива шкіра обличчя свідчить про здоров’я і благополуччя. Еталоном може служити шкіра здорової дитини. У чому секрет красивої шкіри? Обмінні процеси в організмі дітей проходять інтенсивніше і швидше, ніж у дорослих. Постачання шкіри киснем здійснюється краще, продукти розпаду і життєдіяльності організму виводяться частіше. Шкіра – це орган, для підтримки якого в нормальному стані необхідно дотримуватися кількох правил і рекомендацій.

Насамперед, шкіра потребує постійного очищення. Видалити відмерлі частинки епідермісу, жир і забруднення можливо за допомогою спеціальних косметичних засобів – скрабів. Вони складаються з пом’якшувальної основи і натуральних або синтетичних абразивних частинок. Наявність додаткових компонентів (олії, ментолу тощо) надають шкірі пом’якшуючу і тонізуючу дію. Очищаючі маски можна приготувати і самостійно, використовуючи натуральні інгредієнти (мед, висівки, вівсяні пластівці, сік лимона тощо). Частота застосування залежить від типу шкіри (жирна, нормальна, суха) і коливається від одного разу на неділю до кількох разів на місяць.

Колір шкіри обличчя, багато в чому залежить від ступеня кровопостачання. Поліпшити його можна за допомогою фізичних вправ. Найбільш ефективними вправами можна вважати нахили тулуба вперед і назад, кругові рухи головою, стійку на лопатках («берізка») і стійку на голові. Регулярне виконання протягом 10 – 15 хвилин в день таких вправ, надасть тонізуючу дію на шкіру – вона стане більш пружною, еластичною і придбає здоровий рум’янець. Не варто забувати про біг, прогулянки на свіжому повітрі. Загальна фізична активність є універсальним і перевіреним засобом догляду не тільки за шкірою, але і за всім організмом.

Обтирання шкіри обличчя шматочками льоду

Добрим методом по догляду за шкірою обличчя по праву вважається обтирання шматочками льоду. Вплив холоду сприяє звуженню верхньої капілярної сітки і розширенню більш великих, глибоко лежачих судин. Припинення впливу льоду на поверхню обличчя, стимулює кровопостачання верхніх ділянок шкіри, тим самим поліпшується циркуляція крові. Вироблюваний при цьому колаген сприяє збільшенню еластичності шкіри і розгладженню зморшок. Більш ефективним є використання льоду, що складається із заморожених відварів цілющих трав (ромашка, череда, м’ята, шавлія). Тривалість таких процедур не повинна перевищувати декількох хвилин (2-3 хвилини).

Шкіра потребує великої кількості вологи. Необхідно регулярно постачати її водою. Вживання достатньої кількості рідини та застосування різних зволожуючих кремів попереджає обезводнення і надмірну сухість шкірного покриву. Пом’якшуючі і зволожуючі речовини, що входять до складу кремів, запобігають втраті вологи і зберігають шкіру м’якою та пружною.

Збалансоване харчування, що включає нежирні сорти м’яса, різні морепродукти, фрукти і овочі, а так само розумний спосіб життя благотворно впливають на стан шкіри.

Регулярне дотримання цих нехитрих правил стане надійною запорукою здорової і красивої шкіри обличчя.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.