Нарощування вій, всі “за” і “проти”

Нарощування вій, всі "за" і "проти"

Мабуть, ні для кого не секрет, що очі з довгими густими віями виглядають більш виразно, елегантно і привабливо. Добре, якщо природа наділила розкішними та пухнастими віями, тоді залишається тільки правильно за ними доглядати і періодично зміцнювати їх спеціальними засобами.

Для власниць коротких вій у салонах краси існує послуга нарощування вій.

Нарощування вій – це процедура збільшення обсягу і довжини власних вій. Розрізняють два методи нарощування: пучкове і пореснічне, останнє ще називають японським нарощуванням.

Здійснюючи пучкове нарощування, майстер приклеює пучки з трьома-п’ятьма віями різної довжини, до повік спеціальним клеєм. Така процедура займає менше часу, вії виглядають більш пухнастими. Такий метод нарощування підходить для носіння на один-два дні.

Японське або пореснічне нарощування вій більш тривале для носіння, його вистачає на термін від трьох до п’яти тижнів. Такий метод передбачає приклеювання однієї-трьох вій безпосередньо до власної війки клеєм, призначеним спеціально для пореснічного нарощування. Така процедура займе від двох до трьох годин, у залежності від обсягу бажаних вій і кваліфікації майстра:

 • неповний обсяг – нарощування вій через кілька природних вій або тільки на зовнішніх куточках повік;
 • повний обсяг – нарощування по одній вії на кожну свою вію;
 • подвійний об’єм – нарощування на кожну свою вію по дві-три додаткових.

Для нарощування в основному використовують штучні вії, які відрізняються по товщині, довжині (короткі, середні та довгі) і вигину. Клей використовується на смолянистій основі двох кольорів: безбарвний або чорний, останній створює візуальний ефект підводки.нарожування вій - пучкове і пореснічне

Рекомендується давати перепочинок своїм віям один раз у два-три місяці, а протягом носіння нарощених вій робити корекцію — один раз в три-чотири тижні.

Безумовно, після процедури нарощування, погляд стане більш захопливим і привабливим. До того ж, нарощені вії — це дуже практично і красиво: не потрібно фарбувати тушшю і переживати про те, що макіяж може зіпсуватися в самий невідповідний момент. Але на скільки ця процедура підходить?

Смолянистий клей і матеріал, з якого виготовляються вії можуть викликати алергічну реакцію, тому краще попросити майстра наростити кілька війок і походити з ними пару днів, щоб визначити чи немає алергії.

Не рекомендується нарощувати вії, якщо:

 • є алергія на використовувані матеріали;
 • є страждання від кон’юнктивіту;
 • жирна шкіра біля повік.

Що потрібно пам’ятати при нарощуванні вій:

 • не можна мочити вії протягом двох-трьох годин після процедури, тому що смолянистий клей довго застигає, і має пройти час, щоб вії трималися довше;
 • не можна користуватися тушшю, нарощені вії красиво виглядають і без неї;
 • не слід користуватися жирними кремами для повік і рідиною для зняття макіяжу на олійній основі, так як масло розчиняє смолу;
 • не можна терти очі, доторкатися до очей можна тільки два-три рази на день, в процесі вмивання;
 • потрібно спати на спині або боці, але ні в якому разі не “обличчям в подушку”;
 • сауна і лазня теж не підуть на користь нарощеним віям;
 • носіння контактних лінз значно скорочує термін експлуатації нарощених вій, тому потрібно користуватися окулярами.

Нарощування вій звичайно ж трохи псує власні вії, вони обламуються і стають значно коротшими, тому що їм доводиться витримувати навантаження. Але не варто переживати, через два тижні відпочинку, після нарощення вій, свої вії швидко відновлюються. Тут хорошим помічником буде касторове масло, яке потрібно наносити чистою щіточкою для вій на ніч.

Як і всі процедури, нарощування вій мають свої “за” та “проти”, і тільки власникам вирішувати йти чи ні до косметичного салону.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.