Про нарощування нігтів гелем

Які матеріали потрібні для нарощування нігтів гелем?

Нарощування нігтів гелем власноручно є дуже поширеною темою для модниць і любителів “nail-дизайну”. Адже кожній жінці хочеться бути красивою, доглянутою, а також підкреслювати свій жіночний образ вишуканим манікюром. Тим більше, якщо він зроблений власними уміннями.

Але перед процесом самостійного нарощування слід ознайомитися з основними нюансами цієї справи, навіть якщо ви багато років робили нарощування у фахівця і все запам’ятали. У підсумку ж усім хочеться насолодитися результатом, а не тільки процесом.

Матеріали та інструменти для нарощування нігтів гелем

Гель нічим не поступається акрилу, тому можете сміливо брати цей матеріал. На даний момент випускають такі гелі, які мають потрібну густу консистенцію, не розтікаються, а також не тверднуть моментально (як це буває з акрилом). Тому новачкам у цій справі буде простіше впоратися з поставленим завданням. До того ж гель не має різкого і неприємного запаху, що дуже зручно при нарощуванні нігтів гелем.

Що ж нам знадобиться з інструментів?

1. В першу чергу ультрафіолетова лампа. Вона необхідна для будь-якого способу нарощування нігтів.

2. Також буде потрібна лопатка, для відсування кутикул.

3. Пилочки. Для нарощування нігтів гелем підійде пилка із зернистістю 100.

4. Тіпси або форми, а також клей.

5. Кість для гелю – штучна плоска.

6. Якщо використовуються форми, то потрібен буде пінцет.

Також не забудьте про дезінфекційні засоби для інструментів і рук (не економте на них ні в якому разі): дегідраторе (рідина, яка підсушує нігтьову пластину), праймере (допомагає штучному матеріалу з’єднатися з нігтем), бондере (початковий препарат) і для фінішного покриття.

Можливі форми нарощених нігтів

Коли ви придбали все необхідне, то можна приступати до вибору форми нігтя.

Існують класичні та сучасні форми:

  • класичні – овал, квадрат, м’який квадрат, мигдаль;
  • сучасні — бріджит, стилет, пайп, едж.

Технологія нарощування нігтів гелем

Техніка нарощування гелем не така вже й складна. Давайте почнемо!

Нарощування нігтів гелем можливе за допомогою тіпсів. Цей варіант набагато простіше виконувати за допомогою форми.

Перш за все, слід почати з дуже важливого етапу – дезінфекції. Обробіть всі інструменти, після чого почніть підготовку тіпсів.

Розкладіть їх перед собою, щоб підібрати необхідну ширину штучного нігтя. Потім тіпсам слід надати бажану форму.

Тепер приступаємо до підготовки нігтьової пластини. Для цього беремо металеву лопатку і відсуваємо кутикулу, далі пилкою приберіть довжину нігтя і блиск нігтьової пластини. Будьте обережні, щоб не пошкодити ніготь.

Нігті потрібно обробити кутасептом і підсушити дегідратором. І після цього можна починати клеїти тіпси. Клей наносять потрохи, акуратно, по поверхні розподіліть його рівномірно. Прикладіть тіпсу до нігтьової пластини і сильно притисніть її, утримуючи так деякий час.

Після цього етапу переходимо до нанесення праймера і бондера на ніготь. Бондер слід сушити в УФ лампі приблизно 2 хвилини, але не його пересушіть.

І переходимо до найважливішого етапу – нанесення гелю на ніготь. Для цього головне правильно сформувати форму нігтя, щоб надалі у вас не було проблем.

Нанесений матеріал розподіліть рівномірно по нігтьовій пластині, потім полімеризуйте під ультрафіолетовими променями. Зробивши це з усіма нігтями, підкоригуйте форму пилкою. Тепер вам потрібно покрити нігті фінішним покриттям, просушіть його під лампою протягом 2 хвилин і насолоджуйтеся отриманим результатом. Нарощені нігті можна покрити лаком або гелем з блискітками.

Важливі поради щодо нарощування нігтів гелем:

  • перед днем нарощування нігтів не змащуйте руки кремами, так як із-за цього гель може відшаруватися;
  • нігті слід відшліфувати дуже добре, щоб нові трималися набагато довше;
  • важлива довжина нігтів, від якої залежить ламкість нігтів, тобто чим довші нігті, тим більше шансів того, що вони зламаються.

Вибирайте краще середню довжину!

Догляд за нігтями після гелевого нарощування

Доглядати за нарощеними нігтями досить просто. Кожен день потрібно втирати в місце, де кутикула, поживне масло. Ніготь покривайте час від часу безбарвним лаком.

Отже, нарощування нігтів гелем або акрилом, в домашніх умовах або у фахівця – вибирати вам. Але з одного боку, не переоцінюйте свої можливості, а з іншого боку, не бійтеся експериментувати.

Далі раджу почитати про сукні на повну фігуру.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *