Нова колекція окулярів Illesteva

Окуляри від Illesteva - нова колекція

Illesteva — американська марка, що спеціалізується на виробництві стильних окулярів, представила нову колекцію. У цьому сезоні, на думку дизайнерів марки, в моді оправи під дерево, а також анімалістичні принти.

Крім того, американський бренд пропонує модникам і модницям орієнтуватися на ретро і мінімалізм. За п’ять років існування марки ми звикли, що кожна нова колекція Illesteva дивує строкатістю і інтенсивністю яскравих фарб, а також несподіваними та оригінальними формами. Цієї весни дизайнери вирішили орієнтуватися скоріше на перевірений часом спосіб, ніж на швидкоплинні віяння моди.

Єдине, що все-таки видає традиційну манеру марки, це принти і улюблена дизайнерами Illesteva модель оправи Leonard II. Сучасним чепурунам такі окуляри повинні припасти до душі.

До речі, оправи цих окулярів виготовляються вручну з кращих і дуже міцних матеріалів – ацетату і сталі. Все виробництво компанії зосереджене на невеликих сімейних підприємствах Італії, Франції і Німеччини, хоча самі засновники бренду – Даніель Зальберман і Джус Ську – воліють Нью-Йорк. Але чого не зробиш заради того, щоб твій продукт був по-справжньому якісним?

Фото колекції окулярів від Illesteva:

Окуляри від Illesteva - нова колекція з америки

Окуляри – Illesteva

Колекція окуляр від бренду Illesteva

Окуляри – Illesteva

Окуляри від Illesteva - сама нова колекція в моді

Окуляри – Illesteva

Окуляри від Illesteva - нова колекція, що у моді на весну-літо

Окуляри – Illesteva

Фото: Illesteva.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.