Новинки розкішного взуття від Valentino

Нове взуття від Valentino.

Італійський бренд приготував для прихильниць розкішного взуття дещо новеньке. Тепер на сайті марки Valentino можна замовити персональну пару туфельок з власними ініціалами та символами, які можна вибрати із запропонованого каталогу.

Блогери, модні редактори і просто вуличні модниці вже давно полюбили колекцію Rockstud від Valentino завдяки поєднанню, здавалося б, зовсім різнопланових речей: витончені босоніжки прикрашають металеві шипи. Тепер замість шипів можна вибрати будь-які літери і символи. Нова колекція під назвою Rouge Absolute Signature дає покупцям таку унікальну можливість. Замість класичних шипів Valentino пропонує також символи серця, зірки, черепа і весь алфавіт!

У палітрі кольорів всього три відтінки: рубіновий, червоний і класичний червоний. Крім взуття в лінійку входять і аксесуари: сумки, прикраси та інші дрібниці з натуральної шкіри, зроблені в стилі Rouge Absolute Signature. До речі, туфлі також представлені в двох варіантах: на високій, «екстремальній» шпильці і з більш низьким каблучком, який ідеально підходить на кожен день.

Дуже смілива і незвичайна ідея. І ми готові посперечатися, що скоро блоги будуть заповнені фотографіями редакторів і модниць з персональними туфельками Valentino.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.