Обліпихова олія вилікує стоматит!

Чи вилікує олія обліпихи стоматит?

Лікувальні властивості обліпихової олії відомі людям з незапам’ятних часів. Цей природний засіб чудово дезінфікує рани, сприяє їх загоєнню і при цьому активує в організмі регенераційні процеси. Тому не дивно, що в наші дні олію обліпихи успішно використовують не тільки для виліковування опіків, наривів і порізів, але і для боротьби зі стоматитом.

У домашніх умовах, коли під рукою відсутні спеціальні препарати проти цієї недуги, можна зняти гострі больові симптоми стоматиту за допомогою обліпихової олії. Для цього потрібно рясно змочити в олії ватний тампон і акуратно обробити ним запалення слизової оболонки. Олія обліпихи чудово пом’якшує шкіру і сприяє відшаруванню верхньої скоринки, яка утворюється на виразках. При першій процедурі вони легко видаляються, відкриваючи доступ до осередків ураження. Тому, після початкової обробки порожнини рота, слід змінити тампон і повторити процедуру. Робити таку обробку необхідно не менше ніж п’ять разів на добу, і вже через кілька днів є нагода повністю позбутися від стоматиту.

Прискорити процес лікування допоможе відмова від алкоголю, солоної, гострої, кислої та гарячої їжі, які є додатковими подразниками при такому захворюванні.

Також раджу почитати про властивості ромашки від нежиті.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.