Ортопедичний матрац — секрет здоров’я!

Ортопедичні матраци

Якщо нічний відпочинок проходить на старій і продавленій роками поверхні, то вранці людина, швидше за все, буде почувати себе розбитою, з ниючою спиною і затерплими суглобами. Цього можна легко уникнути, якщо придбати якісне спальне місце. Магазин ортопедичних матраців Vegas представляє Вашій увазі широкий вибір всіляких матраців, виконаних за сучасними технологіями та із застосуванням самих передових матеріалів. На такому матраці сон буде дарувати виключний відпочинок, без яких-небудь неприємних відчуттів.

Хороший ортопедичний матрац – запорука міцного сну

В основі кожного виробу матрацу Вегас укладені пружинні блоки німецького виробника Agro. Ця фірма займається виробництвом пружин без малого 60 років, а значить, їх технології відточені до досконалості. Це дає можливість всім споживачам бути впевненими у своєму придбанні, і не боятися, що матрац прийде в непридатність через кілька років. Гарантія на будь-яку продукцію компанії «Вегас» – три роки, але при дотриманні всіх рекомендацій, термін служби виробу можна продовжити на значно більший термін. Крім надійних пружин, у виробництві матраців застосовуються найкращі гіпоалергенні тканини. Це дозволить навіть людям з алергією отримувати максимум задоволення від сну. Як набивання компанія Вегас використовує виключно натуральні природні волокна, які вільно пропускають повітря, і сприяють міцному та спокійному сну.

Ще однією відмінною рисою виробництва матраців «Vegas» є можливість створити будь-який розмір продукції, аж до індивідуальних замовлень. Стандартними розмірами вважається більш 30 типових матраців, однак якщо вони не підійдуть саме Вашому спальному місцю, менеджери компанії приймуть замовлення на нестандартний розмір ортопедичного матраца. Таке замовлення потребує часу на його виконання, однак ця незручність з лишком компенсується тим, що людина отримає зручний матрац необхідних йому розмірів.

Наостанок варто згадати про те, що всі ортопедичні матраци виробництва компанії Вегас мають безліч необхідних сертифікатів, які котируються у всіх країнах світу. Це означає, що якість матеріалів і комплектуючих для матраца підтверджена міжнародними експертами, і подібна продукція допущена до продажу у всіх провідних країнах світу.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.