Підбираємо модні кольори помади

Як підібрати колір помади?

Можливо до вподоби червоний колір помади? Вітаємо! Яскраві і соковиті кольори макіяжу є трендом цьогорічного сезону. Найголовніша умова, яку необхідно дотримуватись – це природність. Стилісти в один голос наголошують, що мода само собою, але вибирати потрібно ті кольори, які оптимально підійдуть саме типу шкіри і овалу обличчя. І все ж при одних і тих же умовах віддають перевагу червоним кольорам, саме червона і яскраво-рожева помада є найбільш витребуваною в 2015 році.

Яскравий колір і чіткий контур

На думку експертів, це цілком зрозуміло. Якщо в минулому році на подіумах панували пастельні тони, то їм на зміну обов’язково повинні були прийти сміливі, вибухові, ефектні рішення для губ. Рожеві, червоні, малинові відтінки в поєднанні з м’яким макіяжем надають свіжості і омолоджують риси жіночого обличчя. Разом з тим, багато візажистів у цьому році схильні до епатажу – темні кольори бордо, рубіну, сливи з димчастим макіяжем знову прикрашають світських левиць. Незважаючи на те, що зазвичай такою помадою користуються взимку, цьогоріч ягідно-винними відтінками почали фарбуватися вже цієї осені.

Неодмінною умовою модних губ літа і осені 2015 року є чіткість контуру губ. Незалежно від кольору, залишилися в минулому році розмиті обриси і невизначеність форми. Підкреслені кордони, насиченість кольору і видимий силует – неодмінна риса будь-якого модного макіяжу. Для цього можливе навіть нанесення контуру іншим, більш темним відтінком, що категорично заперечувалося ще в минулому році.

Тільки матова помада!

Непорушне правило нинішнього сезону: помада повинна бути на кілька тонів темнішою від шкіри обличчя. Для денного і вечірнього макіяжу високим попитом користується помада абрикосового або оранжевого відтінку. При виході на вечірку не потрібно забувати прикрасити свій гардероб якою-небудь деталлю цього ж відтінку.

Всупереч сформованому стереотипу, в цьому році вдалося довести, що яскравий колір сонця йде всім: блондинкам і брюнеткам. При цьому нітрохи не пропадає яскравий макіяж очей. Навпаки, якщо грамотно підібрати помаду, то очі будуть підкреслювати губи і навпаки.

Дівчатам з блідою шкірою краще всього підійдуть холодні відтінки абрикоса, в той час як смаглявим і засмаглим панночкам до обличчя будуть теплі кольори апельсина. Необхідно зазначити, що така помада, на думку дизайнерів, підійде жінкам будь-якого віку.

Як підібрати колір помади в цьому сезоні?

Одна з головних заповідей моди-2015 – використовувати тільки матову помаду! Ніякого блиску і глянцю, тільки оксамитова, загадкова і принадна поверхня губ. Матова текстура разом з яскравим кольором надає будь-якій дівчині впевненості у собі і додає сексуальності. На якому б кольорі не зупинити свій вибір: класичному червоному, епатажному помаранчевому, ніжно-рожевому, фіолетовому, зухвалому бузковому – купувати потрібно матову помаду: такі губи чоловіки не пропустять!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.